Nikah Şekeri Paketleme İşi İle Para Kazan

Nikah Şekeri Paketleme İşi İle Para Kazan

Nikah şekeri paketleme işi evde paketleme işleri içerisindeki en iyi kazandıran sektörlerden bir tanesi. Özellikle düğün mevsimlerinden bir kaç ay öncesi bir hayli yoğun olan ve eleman bulmakta sıkıntı çekilen sektörlerden bir tanesi. Nisan ayı itibariyle nikah şekeri paketleme işlerinin başlayacağı göz önünde bulundurulursa, eğer günde 4-5 saat çalışabilecekseniz, yorum kısmına yazarak belirtebilirsiniz. Yorum kısmında hazırlanan listeler başvuran firmalara verilecektir, lütfen hiç bir kişisel bilginizi bırakmayınız, sadece nikah şekeri paketleme işi yorum kısmına mail adresinizi doğru giriniz.
NİSAN AYI AYDA 2000 TL KAZANIN

Nikah şekeri paketleme işi, düğün ve nikahların başlamasından bir kaç ay önce canlanan bir sezonluk sektördür. Mayıs gibi düğünlerin başladığını varsayarsak, Nisan ayı gibi firmalar eleman arayışlarına başlayacaklardır. Nikah şekeri işi de diğer işler gibi basit bir paketleme işidir. Fakat burada dikkat etmeniz gereken bir kaç husus, kullandığınız malzemenin bir gıda olduğunu unutmamaktan geçiyor. Zira bu şekerler bozulur veya erirse nikah şekerinin bir anlamı kalmayacaktır. Bu sebeple size kilo ile getirilen şekere çok dikkat etmeniz gerekiyor.
SIVILARDAN UZAK TUTUN

Nikah şekeri paketleme işi nde kullanacağınız şekere dikkat etmeniz ve onu hiç bir sıvı ile temas ettirmemeniz gerekiyor. İlk başlarda zorluk çeksenizde, eliniz alıştığında çok daha fazla hızlı bir şekilde çalışacaksınız. Pratik kazandıkça daha çok şeker paketleyip, dolayısıyla çok daha fazla gelir elde edeceksiniz. Yapmanız gereken şekeri hızlı bir şekilde pakete veya süs eşyasına koyup, ağzı hava almayacak şekilde tamamı ile kapatmanız. Şekerler size sayılı geleceği için, eksik veya fazla şeker koymayınız.
EKİBİNİZİ KURUN

Nikah şekeri paketleme işi yaptığınız paketler üzerinden belli bir komisyon almanızı sağlayan bir iştir. Normal hızda çalışan bir kişi günde 6-7 saat çalışarak 1250 TL civarı bir ek gelir elde edebilir. Tabi hızınızı arttırsanız veya ekibinizi kurarsanız çok daha fazla bir gelir kazanmış olursunuz. Arkadaşlarınıza, tanıdıklarınıza veya çevrenizdekileri ikna ederseniz onların yapacağı işler üzerinden de komisyon alacağınızı unutmayın.

Nikah şekeri paketleme işi Bu sebeple “YORUM” bölümünde sadece bölgenizi yazınız, hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*