Mersin Ek İş Fırsatları 2016 ile Ek Gelir

Mersin Ek İş Fırsatları 2016 ile Ek Gelir

Mersin ek iş fırsatları bakımından oldukça potansiyeli yüksek bir şehir. Özellikle Tarsus limanını içinde bulundan Mersin, buraya iş gönderen firmaların ek işleri de yaptırdığı şehir. Çünkü ürünleri yapılı gönderirken karşılaşacakları kargo maliyeti ile, ürünleri dağınık gönderip buradaki ev hanımlarına işleri yaptırarak limana daha ucuza göndermiş oluyorlar. Eğer sizde günde 5-6 saat çalışıp, evinizi geçindirmek istiyorsanız mersin ek iş yapabilirsiniz.

Evde Paketleme İşi İle Para Kazan

Mersin ek iş için en önemli kazanç kaynağı yukarıda da bahsettiğimiz üzere evde paketleme işleri. Sizlerde evde paketleme işi yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Bunlar için firmaların yolladığı ürünleri süslü paketlere koymanız ve zarar görmeyecek şekilde kargolamanızdır. Bu şekilde yapacağınız işlerden aylık 1000 TL civarı bir ek gelir kazanabilirsiniz.

Sabun Paketleme İşi 

Mersin ek iş imkanları arasında para kazanabileceğiniz bir diğer iş, sabun paketleme işleri. Özellikle organik sabunların yurt dışında ciddi alıcıları var. Bu sebeple firmalar tarsus limanını kullanarak tonlarca sabunu yurt dışına gönderiyorlar. Sizlerde bu işleri yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Sabun paketleme işi kadınların en çok tercih ettiği iştir. Hem güzel koklamaları hem paketledikten sonra güzel bir görüntü çıkması hem 1500 TL civarında para kazandırması terci edilmesini sıklaştırıyor.

Adana’ya Tesbih İşi

Mersin ek iş lerden bahsederken, Adana’da ki işlerden de rahatlıkla kendiniz yapabilirsiniz. Adana mersin merkeze çok yakın bir il. Bu sebeple bu ile yakın oturan Mersin’liler Adana’da ki ek işleri yapabilirler. Örneği tesbih dizme işi en fazla rağbet gören ve en çok dağıtılan sektörlerden bir tanesi. Sizlerde bu tesbihleri verilen imameler ile buluşturarak aylık kazançlar elde edebilirsiniz.

Mersin ek iş Bu sebeple “YORUM” bölümünde sadece bölgenizi yazınız, hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*