Kokulu Taş İşi İle Para Kazan

Kokulu Taş İşi İle Para Kazan

Kokulu taş işi son bir iki yıldır duyduğumuz bir iştir. Özellikle yeni evlilerin, yeni çocuğu olanların bu anları kutlamaya başlamasıyla ayyuka çıkan bir iş modelidir. Çocukların adının yazıldığı, yeni evlenenlerin adının veya düğün tarihinin yazıldığı, yada değişik şekillerde koku vermesi için süs olarak yapıldığı bir ek gelir kaynağıdır. Aklını kullanan girişimci kadınların çok fazla para kazanabileceği bir sektördür. Kokulu taş işi

Evde kokulu taş işi yapabilir miyim ?

Evde kokulu taş yapma diğer işlere göre biraz daha evi dağıtan bir iştir. Aslına bakılırsa hepinizin bileceği üzere kalıplara alçı dökmekten farkı olmayan bir iştir. Bu sebeple eviniz biraz dağılabilir. Evde günde 3-4 saat çalışarak iyi bir ek gelir kazanabilirsiniz. İlk başlarda aracı firmalar ile çalışsanız bile, instagram ve facebook sayfaları açarak, kendinize müşteri bulabilir ve çok daha fazla para kazanabilirsiniz.

Kokulu taşlar nasıl yapılıyor ?

Kokulu taşlar, aslında eski alçıdan şekiller yapmaya benzer. Tek farkı burada alçı yerine kokulu taş tozu kullanmanız olacaktır. Eğer bir aracı firma ile çalışmayacaksanız, bu tozu internette çokca bulabilirsiniz. Renkli renkli ve farklı kokular çokça var. Bunları sıcak su ile harç yapıp, silikon kaplara dökmeniz yeterli olacaktır. İstediğiniz şekile silikon kabı içerisinde girecektir. Aracı firmalar tüm bu malzemeleri ve istedikleri modellerin silikon kalıplarını sizlere vereceklerdir aracı firmalar ile çalışmak istemiyorsanız, tahtakaleden veya internet üzerinden hobi malzemeleri satan yerlerden tüm ürünlere ulaşabilirsiniz.

Ek iş veren firmalar?

Kokulu taş işi veren firmalar genellikle, düğün, nişan, söz, kına, sünnet gibi organizasyonları yapan firmalar oluyor. Müşteri geldikçe, yeni bir organizasyn yapıldıkça sizlere işleri dağıtıyorlar. İsterseniz bu şekilde çalışabilirsiniz, isterseniz kendi eş dost akraba toplantılarınız için yapabilir ve kolayca müşteri bulabilirsiniz. Instagram ve Facebook sayfaları açarak, kendi işinizi dahi kurabilirsiniz. Aracı firmalar asitemiz üzerinden ulaşmak istiyorsanız yorum panelini kullanabilirsiniz.

Ne kadar para kazanırım ?

Bu iş diğer işlere göre daha çok kazandırır. Fakat her zaman iş gelme ihtimalini düşünürsek, ayda 1500 TL ile 1700 TL arası bir ek gelir elde edebilirsiniz. Eğer işinizi instagram ve facebook’a taşırsanız, bazı aylar 3000-4000 TL’ye yakın bir ek gelir kazanabilirsiniz. İşinizi güzel yapıp, iyi fotoğraflarla internette satışa çıkarıp kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

Kokulu taş işi  Bu sebeple “YORUM” bölümünde sadece bölgenizi yazınız, hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*