İzmir Ek İş İle Para Kazan

İzmir Ek İş İle Para Kazan

İzmir ek iş fırsatları açısından oldukça gelişmiş bir bölge. Ege’nin en gelişmiş kenti olması sebebiyle, gerek yurt içi gerek yurt dışı bir çok misafiri ağırlıyor. Özellikle yaz ayları da, turistik ve popüler Çeşme’nin de İzmir’de olması yaz aylarına doğru ek iş sektörünü bir hayli fazlalaştırıyor. Çeşme’ye giden yerli ve yabancı turistler, magnet, hediyelik eşya vb. ürünleri alarak evlerine dönüyor. Tabi bu durumlarda İzmir ek iş evde çalışmak isteyenler için büyük bir fırsata dönüşüyor.

MAGNET YAPIŞTIRMA İŞİ

İzmir ek iş denilince ilk önce yaz aylarına doğru yoğunluk yaşanan magnet yapıştırma işi geliyor. Özellikle tatil beldelerinde bir hayli çok satılan bu magnetler, İzmir’li ev hanımlarının elinden çıkıyor. Önümüzde ki aydan itibaren yoğunluk yaşanacağı düşünülen bu iş için şimdiden yerinizi ayırtabilirsiniz. Yorum panelini kullanarak bulunduğunuz ili yazarsanız, aracı firmalar tarafımıza başvurduğunda aşağıda ki maillerden yönlendirme yapılacaktır.

HEDİYELİK ÜRÜN PAKETLEME

İzmir ek iş fırsatlarından bir tanesi de paketleme işleri. Özellikle hediyelik ürünlerin paketlemeleri yaz aylarına doğru bir hayli yoğunlaşıyor. Genelde hediyelikçi dükkanlarının sattığı ürünler büyük firmalardan çıkma ürünler değil de genelde el yapımı ürünler olduğu için, firmalar bunların paketlemesini, anlaştıkları aracı firmalar aracılığıyla ev hanımlarına yaptırıyorlar. Kazancı diğer işlere göre biraz daha az olsa da, evde çalışarak bir asgari ücrete yakın bir ek gelir elde edebilirsiniz.

ZEYTİNYAĞLI SABUN PAKETLEME

İzmir ek iş denince hatta ilk önce İzmir denince akla ege sofrası ve zeytinyağı geliyor. İzmir zeytinyağı kullanım oranıyla ünlü bir ilimiz. Sağlık ve mutluluğu zeytinyağında bulan bir ilimiz. Dolayısı ile buraya gelen turistler zeytinyağlı bir şey almadan geri dönmüyor. Şehirdeki girişimciler de bunu fırsat bilerek zeytinyağlı sabunları çok şık bir şekilde paketleyerek yüksek ücretlere satıyorlar. Sizler de bu paketlemeleri yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Hatta bu sabunları kalıp halinde alıp, keserek, bunları satarak kazancın tamamına sahip olabilirsiniz.

İzmir ek iş Bu sebeple “YORUM” bölümünde sadece bölgenizi yazınız, hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*