İstanbul Ek İş Fırsatları ile Para Kazan

İstanbul Ek İş Fırsatları ile Para Kazan

İstanbul ek iş imkanları açısından Türkiye’nin en gözde ili. 20 milyon’a yakın nüfusuyla birlikte irili ufaklı binlerce sektör bulunuyor. Türkiye’de ekonominin kalbi olan İstanbul’da küçük ve orta ölçekli işletmeler, makinalar almak yerine küçük işleri ev hanımlarına yaptırarak, hem büyük bir yatırım için kendilerini zorlamıyorlar, hem işlerini yaptırıyorlar. Sizlerde ev hanımı, öğrenci, emekli veya henüz bir işte çalışmıyorsanız, bu ek işlerden yaparak, ev geçiminize katkı sağlayabilirsiniz. İstanbul ek iş yaparak aylık 2000 TL civarında bir ek gelir elde edebilirsiniz.

EVDE ÇALIŞMAK ZORDUR

İstanbul ek iş açısından zengin ama, genelde düşülen bir hata var. Çoğu kişi ek iş yapmayı çantada keklik görüyor. Bu sebeple işi aldığı zaman zorlanmalar yaşayabiliyor. Evde ek iş yapmanın dışarıda bir firmada, bir dükkanda çalışmaktan sadece tek bir farkı var, kendi evinizde çalışmak. Eğer disiplin ve konstrasyonunuzdan ödün verirseniz ek işi düzgün şekilde yapamaz kazanç sağlayamazsınız. Evinizde çalışacağınız için, kendinize bir köşe hazırlayın ve işe gidermiş gibi hep o köşede çalışın. Günde en az 5-6 saatinizi çalışmaya ayırın. Birazdan başlarım diyerek 2-3 saate başlayamayabilirsiniz. Bu işte en önemli nokta, işi istenilen sürede vermenizdir.

AVRUPA YAKASI TURİSTİK

İstanbul ek iş lerinde avrupa yakası, özellikle turistlere satılan eşyalar konusunda bir hayli fazla seçeneği olan bir yer. Buralarda hediyelik dükkanlar çoğu işlerini ev hanımlarına dağıtıyorlar. Sizlerde evde paketleme işi ile bu hediyelik dükkandaki ürünleri paketleyebilir ve yaptığınız her paket üzerinden ek gelir sağlayabilirsiniz. Onun yanı sıra hediyelik magnetler yapıştırarak, magnetler üzerinde de ek gelir sağlayabilirsiniz. Özellikle turist sezonunun yaklaştığı şu günler evde sabun paketleme işi de revaçta olacak. Özellikle organik sabunların alıcısı çok olduğu için, iple veya kraft kağıdıyla paketleme işi yapmak istiyorsanız yorum kısmında belirtebilirsiniz. Firmalar başvuru yaptığında sırayla dönüş yapılacaktır.

ANADOLU YAKASI TEKSTİL

İstanbul ek iş için anadolu yakası ise firmaların fabrikalarının çoğu Gebze’de olduğu için, bu bölgede en çok evde boncuk işleri ile evde süsleme işleri revaçta. Ayrıca el işi gerektiren ve beceri isteyen örneğin dantel ve örgü örme gibi ek işler yaparakta aylık 1500 TL civarında ek gelir elde edebilirsiniz. Örgü örme işi için sezon geçti artık fakat baharın gelmesi ile birlikte düğün sezonunun açılacağı için nikah şekeri paketleme işi önümüzdeki ay için en çok kazandıran işlerden olacak. Bu işler içinde yine yorum kısmını kullanabilirsiniz.

İstanbul ek iş  Bu sebeple “YORUM” bölümünde sadece bölgenizi yazınız, hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*