Evlere Temizlik İşi İle Para Kazan

Evlere temizlik işi ile para kazanma

Evlere temizlik işi uzun yıllardır yapılan hatta internetten önce bile var olan bir ek iş biçimi. Ülkemizde eğer tek kişi çalışıyorsa geçinmek bir hayli zor. Hayat şartları, her şeyin en temel ürünlerin bile pahalı olması, üstelik oturulan evde kira ise geçinmek mucizelere kalıyor. Bu sebeple iyi temizlik yapan bayanlar, ev veya dükkan temizliği yaparak ev ekonomisine katkı sağlıyorlar. Ev temizliği iş ilanları, ev temizlik işi arayanlar, evlere temizlik işi arıyorum gibi sorularınızı cevaplandırıyoruz.  Ev temizlik işi iyi bir ek gelir kazanmak için önemli bir yol.

Ev temizlik iş ilanları

Ev temizlik işi, sabırlı, para kazanmak isteyen ve güzel temizlik yapabilen tüm ev kadınlarının yapabileceği iştir. Günde 6 ile 10 saat arası bir çalışma süresi vardır. Eğer sizde emekli veya evde henüz bir işi olmayan biri iseniz bu işi yapabilirsiniz. Günlük 100 TL ile 150 TL bazı bölgelerde 250 TL’ye varan bir ek gelir kaynağı olmaktadır. Evlere temizlik işi, dışarıdan zor gibi görünse de aslında sizleri çok zorlamayacak işlerdir.

Temizlik işi arayanlar

Evlere temizlik işi, genellikle yeni evli çiftlerin yaptırdığı bir iştir. Karı koca birlikte çalışınca ve ülkemizde çalışma saatleri bir hayli uzun olunca, temizlik için zaman ayıramıyorlar. Bunun yerine 2 haftada bir veya ayda bir temizlikçi çağırıp bu işi yapıyorlar. Çiftlerin ikisinin de günün büyük bölümü evde olmaması evin çok fazla kirlenmemesini sağlıyor. Bu sebeple çok rahat bir biçimde bu işi yapabilirsiniz.

Evlere temizlik işi ilanları

Ev temizlik işi için internette onlarca ilan bulabilirsiniz. Fakat bu işte sizin için en önemli olan size yakın bir bölgede bu işi yapmanız. Zaten eğer güven verir ve iyi temizlik yaparsanız arka arkaya müşterileriniz artacak. Bir müşteri diğer arkadaşına söyleyecek, o diğerine derken neredeyse tüm günleriniz dolu olacak. Sitemiz üzerinden yorum panelini kullanarak bölgenize yakın müşteri bulabilirsiniz. İş yaptırmak isteyenlerde bulundukları bölgeyi yazarak, temizlik için eleman arıyorum yazarsa, buradan eşleştirmeler yapılabilir. Ayrıca  sahibinden sitesinde verilen bir ilanda da evlere temizlik işi veren bir firma ilan açmış durumda, internet ilanlarında önceden para isteyen kişilere inanmayınız. İsterseniz bu ilana başvurarak ta iş bulabilirsiniz. http://www.sahibinden.com/ilan/is-ilanlari-part-time-ve-ek-is-firsatlari-diger-donemsel-isler-evlere-temizlik-elemani-araniyor-283989924/detay

Benzer diğer konumuz evlere bakıcılık işi sayfasına göz atabilir, çocuk bakımı, yaşlı bakımı, hasta bakımı ile ilgili yazıya göz atabilirsiniz.

Evlere temizlik işi Bu sebeple “YORUM” bölümünde sadece bölgenizi yazınız, hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*