Evlere Sabun Paketleme İşi

Evlere Sabun Paketleme İşi

Evlere sabun paketleme işi, son zamanlarda organik sabunların artmasıyla bir hayli hız almış bir ek gelir kaynağı. Sizlerde eğer evde çalışmaya zamanınız varsa, ve kendinize ek gelir kaynakları oluşturmak istiyorsanız kesinlikle başlamanız gereken bir sektör. Hızlı ve pratik çalışan bir kişinin evinde sıcacık çalışma ortamıyla aylık bir asgari ücret kazanma imkanı olduğu bir sektör evlere sabun paketleme işi.

ORGANİK SABUNLAR

Evlere sabun paketleme işi için dikkat etmeniz gereken bir kaç kilit nokta var. Bunlardan bir tanesi oda sıcaklığı. Aracı firmalar size büyük kalıplar halinde veya kesilmiş bir biçimde sabunları getirecektir. Sizlerin bu sabunları oda sıcaklığının çok fazla olmadığı yerlerde muhafaza etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde, sabunlar eriyecek ve yapacağınız işten herhangi bir gelir elde edemeyeceksiniz. Bu sebeple çalışma alanınızda sabunları rahatça koruyabileceğiniz bir alan oluşturmanız gerekiyor.

EN KEYİFLİ EK İŞ İMKANI

Evlere sabun paketleme işi bayanlar için en keyifli ek iş imkanlarından bir tanesi. Güzel kokulu renkli renkli sabunlarla uğraşıp hemde onlar üzerinden para kazanmak çoğu ev hanımının hoşuna gidecektir. Sabunlar size kalıp şeklinde geldiyse öncelikle bu sabunları düzgünce kesmeniz gerekiyor. Sonuç olarak organik sabun olduğu için yamuk ta kesseniz el kesimi olduğu için çok önemli olmayacaktır. Eğer size sabunlar hazır geldiyse işiniz daha basit tek yapmanız gereken verilen paketin içine sabunu yerleştirmek.

TESLİMAT-ÖDEME

Evlere sabun paketleme işi diğer ek gelir kaynağı işler gibi, iş tesliminden sonra ödeme olarak çalışılıyor. Firmalar anlaşmanın hemen sonrasında size sabunları ve paket için gerekli karton, paket ve ipi topluca getirip bırakıyorlar. Sizden de verilen süre içerisinde bu paketleri tamamlamanızı istiyorlar. Siz çalışmalarını yapıp tamamladıktan sonra firma aracılarını tekrar çağırıyor ve işleri teslim ediyorsunuz. Yaptığınız paket başına komisyon olan ücretinizi alıp, diğer ürünleri alarak döngüye başlamış oluyorsunuz.

Evlere sabun paketleme işi  Bu sebeple “YORUM” bölümünde hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*