Evlere Paketleme İşi ile Ek Gelir

Evlere Paketleme İşi ile Ek Gelir

Evlere paketleme işi, en rahat ve en hızlı bir şekilde bulabileceğiniz ek iş imkanlarından bir tanesidir. Günümüzde büyük firmaların çoğu bu çalışmayı makinalarla yapıyorlar olsa da, bu makinalara fazla para vermek yerine, bu işi daha ucuz bir şekilde tamamlamaya çalışan orta ölçekli firmalar, bu işleri ev hanımlarına vererek, hem kaliteli bir iş hemde ucuz maliyet çalışması yapıyorlar. Sizlerde günde 5-6 saat evde çalışabilecek vaktiniz varsa evlere paketleme işi yaparak ev ekonominize katkı sağlayabilirsiniz.

SABUN PAKETLEME İŞİ

Evlere paketleme işi içerisinde en çok rağbet gören iş kolu sabun paketleme işi. Özellikle organik sabun üreticileri butik bir şekilde bu sabunları satıyorlar. Bu yüzden paketlerininde el emeği olması, alıcı tarafından önemli bir nokta haline geliyor. Sizlerde evde sabun paketleme işi yaparak ayda 1200 TL’ye yakın bir ek gelir elde edebilirsiniz. Bunun için size kalıplar halinde verilen sabunları verilen ölçülerde keserek, şık bir paketleme ardından ip veya bantla üzerini kapatma olarak tamamlanıyor. Pratik kazanan bir ev hanımı, günde 100 üzerine çıkan bir şekilde sabun paketleme yapabilir. Haftalık veya aylık olarak bu sabunları aracı firmalara teslim ederek ödemelerinizi alabilirsiniz.

KINA PAKETLEME İŞİ

Evlere paketleme işi için en önemli iş fırsatlarından bir taneside evde kına paketleme işi. Her genç kızımızın özel olarak ilgilendiği, masraftan kaçmadığı kına gecelerinin bir masrafıda tabiki kınalar. Eskiden evlerde ailecek yapılan bu kına paketleme işi de artık kendine bir sektör oluşturdu. İnsanlar onca işin arasında kına paketleme işini artık dükkanlardan satın alarak hızlıca tamamlamış oluyorlar. Bu sebeple kına ve nişan eşyaları satan firmalar tarafından alabileceğiniz kına paketleme işi ile aylık 900 TL civarında bir ek gelir elde edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken size verilen küçük plastiklerin içine ölçekle kınayı koyup ağzını kapatmak.

LAVANTA PAKETLEME İŞİ

Evlere paketleme işi nin en önemli gelir kaynaklarından bir tanesi de lavanta paketleme işi. Türkiye’deki en eski ek gelir kaynaklarından bir tanesi. Bazı önemli noktaları var. Size verilen paket veya kese içine verilen ölçekle birlikte koyup ağzını kapatmak. Lavantalar sizlere kilo ile verileceği için, herhangi bir sıvı ile temas etmemesine özen gösteriniz aksi taktirde lavantaların kokusu hızlıca tükenecektir. Bu önemli noktaya dikkat ettiğiniz takdirde çok rahat bir şekilde ev ekonominize yardım edecek geçim kaynağını bulmuş olursunuz.

Evlere paketleme işi ile ilgili yorum yapabilirsiniz.

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*