Evlere Örgü Örme İşi

Evlere Örgü Örme İşi

Evlere örgü örme işi en çok para kazanabileceğiniz ek işlerden bir tanesi. Çünkü örgü örmek beceri isteyen bir yetenektir. Sizde eğer bu yeteneğe sahipseniz evinizi geçindirebilecek miktarda para kazanabilirsiniz. Günümüz şartlarında yeni bir işe giren mühendisten fazla bir şekilde sadece örgü örerek kazanabilirsiniz. Günde 6-7 saat çalışarak ev sıcaklığında ek gelir kazanmanız mümkün. Ev hanımı, öğrenci, emekli veya henüz bir işte çalışmıyorsanız evlere örgü örme işi ne başlayabilirsiniz.

ÖĞRENCİLER KAZANIYOR

Evlere örgü örme işi uzun yıllardır, ev hanımlarının en çok kazanç sağladığı ek işlerden bir tanesiydi. Taki öğrenciler bu sektöre girene kadar. Günümüzde genellikle şehir dışında ailesinden ayrı yaşayan kız öğrenciler, örgü örerek hem okul harçlıklarını çıkarıyorlar, hem kendilerini geliştiriyorlar, hem de ailelerine yük olmadan yaşayabiliyorlar. Öğrenciler hem modayı yakından takip ettiği için, hem hızlı bir şekilde arkadaşlarıyla bir ekip kurabildikleri için, sektörde en fazla kazanan grup oluyorlar.

ÖRGÜ ÇORAP, ÖRGÜ KAZAK

Evlere örgü örme işi nde en çok alacağınız iş çorap ve kazak olacaktır. Bunun yanı sıra atkı ve bere işleride gelebilir. sizler bu örgüleri istenilen modele göre yaparak parça başı komisyon ücreti ile çalışabilirsiniz. El becerisi istediği için firmalar bu ürünlere çok daha fazla bir komisyon veriyorlar. Bir kaç örgü tekniğini bilmeniz yetecektir. Henüz örgü örmeyi bilmiyorsanız youtube üzerinden araştırmalar yaparak, örgü örmeyi öğrenebilir veya yeni modellerde kendinizi geliştirebilirsiniz.

INSTAGRAM BUTİK MAĞAZA

Evlere örgü örme işi için kendi girişimciliğini konuşturmak isteyen kadınlarımız, isterlerse aracı firmalar ile birlikte çalışıp sadece yaptıkları ürün başından komisyon alarak çalışabilirler. Ama içerisinde girişimci ruhu olan kadınlarımız çoktan kendi instagram sayfalarını açtılar. Instagram da bir bere 70 TL civarı satılıyor. Yaptığınız ürün başına cuzi bir komisyon almaktansa, ürünü direkt instagramda satarak 70 TL kazanabilirsiniz. Tabi bunun için instagramda sayfa açıp, ürünlerin güzel fotoğraflarını çekip, instagramda nasıl ürün satılır, iyi ce detaylı olarak araştırmanız gerekmektedir.

Evlere örgü örme işi  Bu sebeple “YORUM” bölümünde hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*