Evlere Magnet Yapıştırma İşi

Evlere Magnet Yapıştırma İşi

Evlere magnet yapıştırma işi özellikle turistik bölgelerde en çok yapılan ek iş modellerinden bir tanesi. İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, Ankara başlıca şehirlerden bir kaç tanesi. Özellikle yerli turistlerin gittikleri her şehirde magnet alarak buzdolabına yapıştırmaları, onlar için bir anı olarak tatillerinin kalmasını sağlıyor. Bu sebeple evlere magnet yapıştırma işi her geçen gün çok daha fazla kazandıran bir sektör haline geliyor.

EN ÇOK KAZANDIRAN EK GELİR

Evlere magnet yapıştırma işi ev hanımlarının, öğrencilerin, emeklilerin veya evde günde 5-6 saat çalışmaya fırsatı olan ve henüz çalışmayanlar için en çok kazandıran ek gelir imkanlarından bir tanesi. Sizlerde size en yakın turistik bölgelerdeki firmalara iş yapabilirsiniz. Kendiniz firma bulacağınız gibi, yorum kısmına bölgenizi yazarak, sizin bölgenizden sitemize başvuran firmalara da iş yapabilirsiniz. Magnet yapıştırma işi için bir kaç basit nokta bulunuyor bunları hızlıca yaparak, ev ekonominizi güçlendirebilir. Hem evde çalışarak, hem de para kazanarak hayat standartlarınızı yükseltebilirsiniz.

TURİSTİK MAGNET

Evlere magnet yapıştırma işi için en çok kazandıran magnetler turistik magnetler. Yapımı alçı veya poliüretandan yapılan bu magnetler için, aracı firma sizlere tüm süsleri ve yumuşak levhalar olarak magnetleri getireceklerdir. Sizlerin tek yapması gereken bu levhalardan elinizdeki süse göre magnet kesip, süsün arkasına yapıştırmak. Tek yapmanız gereken bu kadar. Sonra bu magnetleri düzgünce kutularına dizip teslimat günü gelince teslim edeceksiniz. Diğer işlerde de olduğu gibi magnet yapıştırma işinde de önce teslimat yapılır ardından ödeme gerçekleşir.

EKİBİNİZİ KURUN

Evlere magnet yapıştırma işi ni kendisine ek gelir kaynağı olarak belirleyen ev hanımları, isterlerse kendi ekiplerini kurarak çok daha fazla bir gelir kazanabilirler. Bunun için akrabaları, komşusu, arkadaşları veya tanıdıklarını ikna etmeleri gerekiyor. Onları ikna edebilirseniz, onların yaptığı işlerin üstünden de ek gelir kazanabilirsiniz. Bazı firmalar uygun olan ev hanımlarına süslerin yapımı içinde iş veriyor, o süsleri tamamlayarak ta gelirinizi arttırabilirsiniz. Günlük 5-6 saatlik bir çalışma ile asgari ücrete yakın bir ek geliriniz olabilir. Tabi ilk aylar zorlanacak olsanızda, pratiklik kazanınca çok daha fazla hızlanacaksınız. Ev ortamında sıcacık bir şekilde çalışarak asgari ücret kazanmak, güzel bir seçim olabilir.

Evlere magnet yapıştırma işi  Bu sebeple “YORUM” bölümünde hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*