Evlere Lavanta Paketleme İşi

Evlere Lavanta Paketleme İşi

Evlere lavanta paketleme işi ülkemizdeki en eski ek gelir yöntemlerinden bir tanesi. Çok eskilerden beri evlerde lavanta kokusu en sevilen kokulardan bir tanesidir. Odada bulunan bir lavanta kesesi kötü kokuların önüne geçer. Bu sebeple artık kına, nişan, düğün gibi eğlencelerin tamamına yakınında şeker veya lavanta kesesi dağıtılır. Bu kadar çok dağıtılan lavanta keselerinin tabi ki bir de paketleme kısmı vardır. Sizlerde evlere lavanta paketleme işi ne başlayarak, ev ortamında çalışarak asgari ücrete yakın bir ek gelir kazanabilirsiniz. Diğer paketleme işleri için tıklayınız.

LAVANTA KESELEME İŞİ

Evlere lavanta paketleme işi halk arasında lavanta keseleme işi olarakta bilinir. Evlerde de sıkça gördüğünüz ve aşina olduğunuz lavanta keselerinin içerisine lavantaların koyulması ve ağzı kapatılması ile tamamlanabilecek kadar basit bir iştir. Sizde eğer günde 5-6 saat evde çalışacak vakte sahipseniz, lavanta paketleme yaparak ayda 1000-1200 TL arasında bir ek gelir elde edebilirsiniz. Yapacağınız iş ilk başlarda sizleri yorabilir. Ama emin olun hız ve pratiklik kazandıktan sonra hızlı bir şekilde yol alacaksınız ve elleriniz alıştığı için çok seri bir şekilde çalışabileceksiniz.

LAVANTAYA DİKKAT

Evlere lavanta paketleme işi nde de dikkat etmeniz gereken bir kaç basit nokta var. Bunlardan bir tanesi lavantayı herhangi bir sıvı ile temas edilmemesini sağlamak. Çünkü bir sıvı ile temas ederse bozulabilir  ve kötü bir koku yaymaya başlar. Ardından dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise her pakete yeterli düzeyde lavanta eklemek. Çok veya az eklerseniz ya yeterince koku vermez, yada boşta keseleriniz kalacaktır. Bu sebeple gelen aracıları iyi dinleyiniz ve ne kadar koyulması gerektiğini tam olarak idrak ediniz.

EKİBİNİZLE KAZANIN

Evlere lavanta paketleme işi için kendi ekibinizi kurabilirsiniz. Bir ekip ile çalışmak çok daha fazla iş almak ve çok hızlı biçimde teslim etmek demektir. Bu sebeple aracı firmalar ilk olarak sizleri tercih edecektir. Ve ikna ettiğiniz kişilerin yaptığı paketler üzerinden de bir ek gelir sağlayacanız için, çok daha fazla kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken biraz dikkat etmek ve arkadaşlarınızı, tanıdıklarınızı veya komşularınızı bu iş için ikna etmek.

Evlere lavanta paketleme işi  Bu sebeple “YORUM” bölümünde hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*