Evlere Kına Paketleme İşi

Evlere Kına Paketleme İşi

Evlere kına paketleme işi son zamanlarda her şeyin daha da kolaylaşması ile başlayan yeni sektörlerden bir tanesi. Özellikle İstanbul tahtakale çevresinde çokça firma bulabileceğiniz ve rahatça çalışabileceğiniz bir ek gelir yöntemi. Sizlerde evinizde kına paketleyerek, ev ekonominize yardımcı olabilir, daha iyi standartlarda yaşayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken günde 5-6 saat evde çalışmak için fırsatınızın olması yeterli. Ev hanımı, öğrenci, emekli veya şu an işsizseniz, evlere kına paketleme işi yaparak ek gelir sağlayabilirsiniz.

PRATİK ÇALIŞANLAR KAZANIYOR

Evlere kına paketleme işi için en önemli şey hız. Çünkü yapmanız gereken çok basit bir kaç adım var. Bu konularda herhangi bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyoruz. Bu sebeple ne kadar hızlı çalışırsanız o kadar fazla kazanacaksınız. Yaptığınız paketler üzerinden bir komisyon alarak asgari ücrete yakın bir ek gelir kaynağı yaratabilirsiniz. Aracı firmalar sizlere kınayı kilo halinde getirecekler ve sizde kendinize hazırlayacağınız ölçekle hızlı bir şekilde kınayı küçük paketlere koyup ağzını kapatarak koliye yerleştireceksiniz.

SUYA DİKKAT

Evlere kına paketleme işi için en önemli şey, kınaya herhangi bir sıvının değmemesi. Kına herhangi bir sıvı ile buluşursa çamur şeklini alır. Hem elleriniz kına olur, hem paketlere yerleştirmekte zorluk çekersiniz. Yerleştirseniz bile bir süre sonra kına özelliğini yitirir. Bu sebeple dikkat etmeniz gereken en önemli nokta bu. İkinci en önemli nokta ise kınayı paketlerken ölçeğe dikkat etmeniz. Paketlere fazla koyarsanız kına hemen bitecektir. Az koyarsanız paket hemen bitecektir. Bu sebeple sizden istenen gramaja dikkat edin.

ORGANİZE OLAN KAZANIR

Evlere kına paketleme işi için tek başınıza çalışarak para kazanabilirsiniz. Fakat girişimciliğiniz ve ikna yeteneğinize güveniyor ve insanları organize bir şekilde çalıştırabileceğinizi düşünüyorsanız hemen bir ekip oluşturun. Çünkü onların çalışmaları üzerinden de para kazanarak, aylık maaşınızı arttırabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken sadece işi zamanında teslim etmek. Alıştıkça çok daha fazla hız kazanacak ve çok daha az yorulacaksınız.

Evlere kına paketleme işi  Bu sebeple “YORUM” bölümünde hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*