Evlere Kaneviçe İşi İle Ek Gelir

Evlere Kaneviçe İşi İle Ek Gelir

Evlere kaneviçe işi 90’lı yıllardan itibaren popüler olan ek gelir yöntemlerinden bir tanesi. Sizlerde evinizde kanaviçe veya diğer adıyla etamin yapmayı biliyorsanız, günde 6-7 saat çalışarak, ek gelir elde edebilirsiniz. Hem ev ortamında çalışarak, hem de eşinizle çocuğunuzla ilgilenerek, ev ekonominize yardımcı olabilirsiniz. Üstelik girişimcilik ruhunuz var ise, kazançlarınızı bir buçuk iki katına çıkarabilirsiniz. İşte tüm detaylarıyla evlere kaneviçe işi.

MODAYA UYAN KAZANIR

Evlere kaneviçe işi deyince aklınıza eski moda gelebilir. Fakat kaneviçe’nin de artık binlerce çeşidi var. Eski modada ki gibi çiçekler yaparsanız yine kazanırsınız, ama aklınızı kullanıp günümüz modasına uyarlarsanız, ayda 2000 TL’ye yakın ek gelir elde edebilirsiniz. Bu işten para kazanmak için iki seçeneğiniz bulunuyor, birincisi aracı firmalarla çalışmak, ikincisi instagram’da ve facebook’ta kendi butik sayfanızı açıp satışları buradan yapmak.

KANEVİÇE İŞİ VEREN FİRMALAR

Evlere kaneviçe işi veren aracı firmalar, genelde klasik çiçeklerin ve desenlerin olduğu işler dağıtmaktalar. Havluların üzerine, nevresimlerin üzerine yapılacak tarzda kaneviçe işlerini barındıyor. Firmalar size gerekli tüm malzemeleri sağlıyorlar. Kasnak, ip, iğne tüm malzemelerinizi size işten önce getiriyorlar ve sizden istedikleri modelin renkli fotokopisini veya bir örneğini de size veriyorlar. Sizde bu örneğe baka baka işi tamamlıyorsunuz. Ve yaptığınız parça başına komisyon ücreti alarak işi teslim ettiğinizde ücretini alıyorsunuz.
INSTAGRAMDA ÜÇ KATI KAZANIN

Evlere kaneviçe işi yapmaya başladığınızda, kendinizi geliştirirseniz bir ekip olarak bu işi devam ettirebilir, eş dost akraba veya tandıklarınıza yaptırdığınız işler üzerinden de belli bir komisyon ücreti kazanabilirsiniz. Ama çok daha fazla kazanmak isteyenler için en büyük kaynak tabi ki instagram. Eğer günümüz modasına uyar ve günümüzde ki önemli film karakterlerini kaneviçe ile çizebilirsiniz, instagram üzerinden yoğun talep gören bir satışa hazır olun. Özellikle zengin muhitteki butik firmalar, sizin yapacağınız bu kaneviçeleri sizden almak isteyeceklerdir. Böylelikle cuzi bir miktar komisyon ile çalışacağınıza, yaptığınız kaneviçeli satarak, kazancın tamamını alabilirsiniz.

Evlere kaneviçe işi ilgili yorum yapabilirsiniz.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*