Evlere Fiyonk İşi Ek Gelir Fırsatları

Evlere Fiyonk İşi Ek Gelir Fırsatları

Evlere fiyonk işi ilk başlarda kulağınıza yabancı gelebilir. Fiyonk yaparak para mı kazanılır demeyin. Ek gelir imkanlarından en iyilerinden biri fiyonk yapma işidir. Çünkü hediyelik ürünlerin çoğunda bu fiyonklar bulunmaktadır. Yapılan makinalarla iyi bir sonuç alınmadığı için firmaların ve süs eşyası satan dükkanların çoğu bu işleri ev hanımlarına yaptırmaktadır. Hem iyi sonuç hem daha iyi bir maliyet olduğu için evlere fiyonk işi hiç bitmeyecek ek gelir yöntemlerinden bir tanesidir.

KURDELA İLE FİYONK YAPMA

Evlere fiyonk işi nin en önemli kısmını kurdela ile fiyonk yapma oluşturuyor. Neredeyse çoğumuzun ilk okulda öğrendiği kurdela ile fiyonk yapma işini yaparak bu becerinizi paraya dönüştürebilirsiniz. Çoğu ek gelir imkanları aslında çok basit işler üzerine kuruludur. Bunlarda onlardan bir tanesi. Kurdelayı ilk önce bükerek bir kanadını sonra diğer tarafı bükerek ikinci kanadını oluşturarak fiyonku tamamlamış oluyorsunuz. Bazı firmalar, kurupasta veya nişan pastası, çiçeği gibi süslemelerde kullanılacak daha şatafatlı fiyonk isteyebilirler. Bu fiyonkların parça başı komisyon ücreti daha fazla olacaktır.

EVDE ÇALIŞMA RAHATLIĞI 

Evlere fiyonk işi ile evinizde rahat bir şekilde çalışarak, hem günlük işlerinizi yapabilir, hem yemeklerinizi ve temizliğinizi tamamlayabilir, çocuğunuzla ve eşiniz ile ilgilenebilir hem de günde makul saatler çalışarak evinizi geçindirebilirsiniz. Tek kişinin çalışmasıyla bir hayli zorlaşan geçim sıkıntısında, bir nebze de olsa kendinizi rahatlatabilirsiniz. Günde 5-6 saat çalışan bir ev hanımının aylık 600 TL ile 1250 TL arası bir ek gelir elde etme şansı bulunuyor.

ÖNCE TESLİMAT ARDINDAN ÖDEME

Evlere fiyonk işi de diğer işler gibi önce teslimat ardından ödeme olarak işliyor. Aracı firmalar sizlere kurdale ve yapıştırıcıları toplu olarak getiriyorlar. Bazı işlerde bu fiyonkları bir ürüne yapıştırmanız istiyor. Sizler, firmanın istediği süre içerisinde işi tamamlayarak, toplu bir şekilde ürünleri teslim ediyorsunuz. Aylık veya haftalık bir şekilde teslimatı yaparken ödemenizi alıyorsunuz.

Evlere fiyonk işi  Bu sebeple “YORUM” bölümünde hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*