Evlere Etiketleme İşi

Evlere Etiketleme İşi

Evlere etiketleme işi, ülkemizde uzun bir süredir var olan ek işlerden bir tanesi. Şu an kot sektöründe bildiğiniz en büyük firmalar bile bu işi el ile yaptırıyorlar. Çünkü bu işin bir diğer anlamıda yapılan ürünün tam ve eksizsiz olarak yapılıp yapılmadığını kontrol etmek oluyor. Evlere etiketleme işi, üç ana başlıktan oluşuyor, etiket yapıştırma, etiket dikme ve etiketi bağlama olarak ev hanımlarına kazanç kapısı oluyor.

ETİKETTEN KAZANIN

Evlere etiketleme işi ile, aklınıza gelebilecek neredeyse tüm ürünlerin etiketlerini firmanın istediği şekilde yapıştırabilirsiniz. Kimi ürünlerde etiketleri ip ile bağlamanız gerekirken, kimi ürünlerde etiketi direkt yapışkanlı olduğu için yapıştırmanız veya ürüne dikmeniz gerekebilir. Bu işe başlamadan önce aracı firmalar sizlere tek tek yapmanız gerekenleri anlatacaktır. Bu sebeple hafif dikkatinizi vererek çok rahatlıkla işlerin üstesinden gelebilirsiniz.

AYDA 950 TL KAZANIN

Evlere etiketleme işi basit, sizi fazla yormayacak işlerden bir tanesi. Evlere örgü örme işi gibi el becerisi isteyen işlere göre daha az bir kazanım olarak gözüne gelebilir. Ortalama 950 TL kazanacağınız bir sektör. Fakat ev ortamında rahatlıkla, pijamanızla, hem evinizle hem çocuğunuzla ilgilenerek kazanılacağı düşünülürse gerçekten de iyi bir para. Bu sebeple işleri tercih ederken ilk önce bu hususlara da dikkat etmeniz gerekiyor. İsterseniz yorum kısmında bulunduğunuz bölgeyi yazayarak, sitemize başvuran firmaların sizlere ulaşmasını isteyebilirsiniz.

SIVILARA DİKKAT

Evlere etiketleme işi için dikkat etmeniz gereken bir kaç nokta var sadece. Bunlardan bir tanesi etiketler matbaadan çıkacağı ve kağıt olacağı için hiç bir şekilde sıvı ile temas etmemeli. Bir yanlışlık olduğunda binlerce etiketin çöpe gitme ihtimali olduğunu unutmayın. Aracı firmalar sizlere işi nasıl yapmanız gerektiğini gösterecektir. Aklınıza takılan tüm soruları onlara iletin. Kendinizden bir şeyler katmaya çalışmayın. Ne istendiyse sadece ne eksik ne fazla onu yapın. Ödemeleriniz, teslimat ile birlikte haftalık veya aylık olarak gerçekleşmektedir.

Evlere etiketleme işi  Bu sebeple “YORUM” bölümünde hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*