Evlere Dantel İşi ile Para Kazanma

Evlere Dantel İşi ile Para Kazanma

Evlere dantel işi ülkemizdeki en eski ek işlerden en popüler olanı. Özellikle 90’lı yıllarda bir hayli dönemin modası olan danteller günümüzde kullanım amaçları azalmış olsa da, popülerliğini yitirmiyor. Aksine insanların organik ve eski yaşama dönüşü, el emeği işlerin daha fazla değerli olması dantel modasını daha da iyi bir kazanç haline getiriyor. Eğer sizde dantel yapmayı biliyorsanız bunu evinizi geçindirmek için kullanabilirsiniz. Evlere dantel işi el becerisi istediği için kazancıda bol olan bir sektör.

TIĞ İŞİ DANTEL

Evlere dantel işi nde en çok para kazanabileceğiniz iş tığ işi danteller yani bir başka deyişle oyalar oluyor. Özellikle başörtü kenarı, havlu kenarı gibi süslemelerde kullanılan oya işi danteller ile ilgili internetten bolca model bulabilirsiniz. Tığ ile dantel örmeyi biliyorsanız evinizde günde 5 saate yakın bir süre çalışarak ev ekonominizi ayakta tutabilirsiniz. El becerisi olan bir iş olduğu için diğer işlere göre daha fazla kazandırmaktadır. Tabi günlük saatinizi daha da fazla arttırabilirseniz çok daha fazla bir kazanç sağlarsınız.

DANTEL İŞİ VEREN FİRMALAR

Evlere dantel işi veren firmalara internetten ulaşabileceğiniz gibi, sitemize başvuran firmalarla da iletişime geçebilirsiniz. Bunun için yorum kısmını dikkatlice doldurmak ve yorum kısmında bulunduğunuz bölgeyi yazmanız yeterlidir. Bizlere ulaşan firmaları yorumlar kısmından yönlendirme yaparak sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Dantel işi veren firmalarda yine aynı yorum üzerinden bizlerle iletişime geçebilirler. İnternetten firma bulabileceğiniz gibi onlarca model bularak kendinizi geliştirebilirsiniz. Eğer dantel yapmayı bilmiyorsanız youtube üzerinde dantel nasıl yapılır videolarını izleyerek kendinizi geliştirebilirsiniz.

TOPLU İŞ ALIMLARI

Evlere dantel işi veren firmalar için en önemli nokta işi hızlı teslim etmeniz olacaktır. Bunun için kendi hızınızı firmanın istediği vakte göre ayarlamanız çok önemlidir. Eğer girişimci bir ruha sahipseniz, etrafınızdaki insanları da bu işi yapmaya ikna edip, kendi ekibinizi kurabilirsiniz. Kendi ekibinizi kurduğunuzda o ekip üzerinden de yapacağınız işler için parça başı komisyon alacağınızı unutmayın. Özellikle zor olan başörtü kenarı oyalarında iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Dantel yapmayı bilmiyor, örgü yapamayı biliyorsanız, bir sonraki konumuz evlere örgü örme işi ni inceleyebilirsiniz.

Evlere dantel işi  Bu sebeple “YORUM” bölümünde hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*