Eve Davetiye İşi İle Para Kazanın

Eve Davetiye işi İle Para Kazanın

Eve davetiye işi uzun yıllardır ev hanımlarımızın en çok kazandığı ek işlerden bir tanesi. Eğer sizde zamanınızı değerli kullanmak ve evdeki boş zamanlarınızı paraya çevirmek istiyorsanız bu ek işlerden birini yapabilirsiniz. Evde çalışmanın dışarıdaki çalışmalardan çok fazla farkı yoktu. Tek farkı evinizde sıcacık ortamda, başınızda herhangi bir patron olmadan çalışıyorsunuz.

Evde davetiye işi yapmak istiyorum

Eve davetiye işi genelde ev hanımlarının yaptığı bir iş olsa da, özellikle son zamanlarda öğrenciler, emekliler veya hiç bir işte çalışmayanlarda yapmaya başladıkları iştir. Çünkü asgari ücretten fazla bir ek gelir imkanı vardır. Eğer sizde günde 5-6 saatinizi çalışmaya ayırabilecek ve her gün düzenli bir şekilde çalışarak işlerini aksatmayacak biriyseniz rahatlıkla bu işi yapabilirsiniz.

Eve davetiye işi nasıl yapılır ?

Eve davetiye işi diğer işlerden daha basit bir iştir. Sadece konsantre olmak ve size verilen şekilde işi yapmanız yeterli olacaktır. Genellikle bu işte katlama işi verilir. Firmalar size kağıtları matbaadan çıktığı şekilde getirirler. Sizlerde katlama izini takip ederek onları katlayarak, davetiyenin olması gereken şeklini vererek, eğer varsa zarfa geçirir zarfı kapatarak teslim edersiniz. Günümüzde süs, kurdale veya oynayan gözlü davetiyeler var. Bunlar için aracı firmalar tüm ürünleri tarafınıza getireceklerdir.

Eve davetiye işi veren firmalar

Eve davetiye işi özellikle düğün mevsimlerinin arttığı hatta düğün salonlarının tamamen dolu olduğu mayıs sonu, Haziran, Temmuz ve Ağustos ayında hat safhadadır. İşler genelde nisan sonu gibi başlar. Bu sebeple eğer bu işi yapmak istiyorsanız önümüzde ki ay yoğunluk yaşanacağını unutmayın. Kendiniz çevrenizden bir aracı firma ile çalışabilir veya yorum paneline yorum bırakarak tarafımıza başvuran firmalardan faydalanmak isteyebilirsiniz.

Davetiye işi ile ek gelir

Eve davetiye işi el beceresi istemediği için, el becerisi isteyen işlere göre daha az kazandırıyor olabilir. Fakat bu bile aylık bir asgari ücrete yakın ek gelir kapısı olmaktadır. Bu işte de yaptığınız ürün başına bir komisyon alırsınız. Ama eğer kendi ekibinizi kurar ve daha kalabalık bir şekilde çalıştığınızda ekibinizin yaptığı işler başına da bir komisyon alacağınız için kazancınızı ikiye katlayabilirsiniz. Eğer el becerisi isteyen bir iş ile çalışmak istiyorsanız, evde ahşap boyama işi,  sarma yapma işi konularımızı inceleyebilirsiniz.

Eve davetiye işi Bu sebeple “YORUM” bölümünde sadece bölgenizi yazınız, hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*