Evde Yara Bandı Paketleme işi ile Para Kazan

Evde Yara Bandı Paketleme işi ile Para Kazan

Evde yara bandı paketleme işi özel sektörde medikallerin promosyon amacıyla kullandığı yara bantlarının paketlenmesidir. Ek iş yapmak isteyenler için, farklı bir kazanç yoludur. Paketleme işi ‘nin sektörel olarak kullanıldığı internetten para kazanma seçeneklerinden biridir. Eğer sizde ev ekonominize katkı sağlamak, daha rahat şartlar altında geçinmek istiyorsanız evde yara bandı paketleme işi yapabilirsiniz.

Evde internetten para kazanma

Yaklaşık 2-3 yıldır had safhaya çıkmış olan bu sektöre önceden ilgi yüksek değildi. Aracı firmalar çalışacak insan bulmakta zorlanıyor, bu sebeple mahalle aralarına küçük dükkanlar açıyorlardı. Günümüzde internetin yoğun bir şekilde kullanılması, akıllı cihazların varlığı internetten para kazanma ‘nın önünü açtı. Ek iş yapmak isteyen ev hanımları binlerce sektör bulabiliyorlar. Burada en önemli nokta ise, hangi sektörün ne zaman yoğunlaşacağını tahmin edip o işe yönelme olacaktır.

Evlere yara bandı işi nasıl yapılır ?

Medikal firmalarının promosyon olarak kullandığı yara bandları özel bir pakete ve özel bir kağıda sahiptir. Sizler de evde bu işi yapmak istiyorsanız, aracı firmalar tarafından size verilecek olan paketleri itina ile sıralayıp, içerisine 10’ar lı şekilde yara bantlarını özenle yerleştirip, paketleri kapatmanız istenecektir. Her firma kendi logosunun olduğu paketleri kullanmaktadır. Sizlerde bu paketleri sonrasında kolilere istifleyip aracı firmalara teslim etmeniz gerekir.

Yara bandı paketleme işi ne kadar kazandırır ?

Ev hanımları, emekliler veya öğrenciler için ideal olan bir paketleme işi nde günde ne kadar çalışacağınız önemli bir durumdur. Eğer günde ortalama 6-7 saat çalışabilecekseniz aylık ortalama 1500 TL civarı bir ek gelir kazanabilirsiniz. Evde yapılan internetten para kazanma için ek işlerde komisyonlar sektörün yoğunluğuna göre değişmektedir. Eğer aracı firma tarafından yoğun zamanlar olduğu söylenirse, yanınıza alacağınız tanıdıklarınız, arkadaşlarınız vesilesi ile onların yapacağı çalışmalar üzerinden de komisyon alırsınız. Evde yara bandı paketleme işi için aracı firmalara ulaşmak istiyorsanız yorum panelimizi kullanabilirsiniz. Daha önce yaşanan üzücü olaylardan ötürü hiç bir şekilde telefon numaranızı yazmayınız, mail adresine yazacağınız maili sadece yöneticiler ve başvuran aracı firmalar görebilir, mail adresinizi bu kısma yazınız. Aracı firmalar buralardan seçtikleri kişilere mail atarak iletişime geçmektedirler.

Diğer paketleme işlerine göz atmak istiyorsanız, Paketleme işi sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıca bilgisayar üzerinden çalışma yapmak isteyen ziyaretçilerimiz internetten para kazanma sayfasına göz atabilirler.

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*