Evde Yapılacak işler ile Para Kazanma

Evde Yapılacak işler ile Para Kazanma

Evde yapılacak işler denilince genelde ülkemizde en çok yapılan dantel işi, örgü işi, boncuk işi, süsleme işi  ve paketleme işleri akıllara geliyor. Fakat evden para kazanma için daha çok iş modeli var. Bu iş modelleri bölgeden bölgeye, şehirden şehire değişiyor. Evden iş deyince akıllara bu işler gelse de aslında daha fazla para kazandıran işler internet üzerinden yapılan işlerde oluyor. Evde para kazanma aylık 2000 TL için dantel, örgü, süsleme yapabilirsiniz. Fakat bu işlerle çok daha fazlasını kazanamazsınız. Fakat şu anda Youtube yaklaşık 10.000 TL alan 18 yaşında çocuklarla dolu. Peki bu çocuklar evden para kazanma için neler yaptılar. Tek cevabı var akıllarını kullandılar.

Evde Para Kazanma Mümkün mü ?

Evet mümkün. Hatta ne kadar evden para kazanma istediğinize bağlı. Aylık 500 TL – 1000 TL civarı bir ek gelir istiyorsanız, hemen siteler için makale yazmaya başlayabilirsiniz. Bir makale için 5 TL kazanırsınız. r10.net, wmaraci.com gibi siteler üzerinden site sahipleri ile iletişime geçebilir, makale yazabileceğinizi belirtebilirsiniz. Bu günlük 1-2 saatinizi alacak bir iştir. Günde 4 tane yazı yazarak aylık 600 TL gibi bir rakam kazanabilirsiniz. Evden iş için gayet makul, evden para kazanma için yetecek bir ek iş biçimidir.

Zamanı olanlar için evden iş

Eğer günde 5-6 saatinizi ayırabilecekseniz, paketleme işleri yapabilirsiniz. Her hangi bir bilgi gerektirmez. Fakat yorucudur. Hatta evde yapılacak işler arasında en yorucu olanlar bir tanesidir. Çünkü sürekli aynı işi yaparsınız. Aylık 1000 TL -1300 TL arası bir ek gelir kazanırsınız. Bunun için sabun paketleme işi, hediyelik ürün paketleme işi, nikah şekeri işi gibi işler en yoğun olan sektörlerdir. Yorum panelimizi kullanarak yapabileceğiniz işleri belirterek aracı firmaların sizinle iletişime geçmesini isteyebilirsiniz.

Evden para kazanma sırları

Daha fazla evde para kazanma için 2500 TL civarı işler, ahşap boyama işi, dantel işi ve örgü işidir. Emek ve bilgi ister bunun yanı sıra yorucu işlerdir. 2500 TL’nin üzerinde para kazanmak istiyorsanız biraz yorulmalı, girişimci, yenilikçi ve cesur yanınızı ortaya çıkarmanız gerekmektedir. Instagramdan satış yaprak bu bedelin üstüne çıkabilirsiniz. Örneğin evde kokulu taş yaparak veya gelin buketi yaparak bunların fotoğrafını çekip instagramdan satabilirsiniz. Tabi ki biraz da sabır gerekiyor. İlk aylar çok yoğun sipariş gelmese de eğer işinizi hakkıyla yapıyorsanız, 3. aydan itibaren iyi paralar kazanabilirsiniz.

İşin bir de youtube kısmı var. Yaşlı insanlar için biraz anlaşılması zor olduğunu kabul edebiliriz. Evden iş deyince youtube’dan nasıl para kazanılır ? biraz akla mantığa sığmıyor gözüküyor. Fakat youtube reklamverenlerin 2. numaralı adresi. Buraya örneğin zor bir yemeği yaparken video çekip koydunuz. İnsanlar bu yemeği yaparken zorlanacakları için sizin videolarınızı izleyecek. Ve bu videolarda çıkan örneğin tavuk bulyonu reklamı için sizde para kazanacaksınız. Şu an youtube u eli kolu gibi öğrenen gençler imkansız diyebileceğiniz paralar kazanıyorlar.

Evde yapılacak işler Bu sebeple “YORUM” bölümünde sadece bölgenizi yazınız, hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*