Evde ütü Yaparak Para Kazanma

Evde ütü Yaparak Para Kazanma

Evde ütü yaparak para kazanma uzun zamandır var olan ek iş biçimlerinden bir tanesi. Özellikle yeni evli çiftlerde artık kadınlarında hayat şartlarından dolayı çalışma zorunluluğu ile birlikte, ev işlerini aksatmaları kaçınılmaz oldu. Özellikle ütü yapma işi gibi zaman alan işler için çevresinde ki müsait kişilerle çalışarak hem işlerini yaptırmış oluyorlar hem zaman kazanıyorlar. Eğer sizde zamanınız varsa bu tür bir iş yapabilirsiniz. Evde ütü yaparak para kazanma

Ütü yaparak para kazan

Eğer ev hanımı, öğrenci veya emekliyseniz, evinizde 3-4 saatiniz varsa bu işi çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Tabi ki ütü yapmayı çok iyi olmasa bile bilmeniz gerekiyor. Evde ütü yaparak para kazanma iş için ütü yaptıktan sonra, ütü yapılan elbisenin bir daha ütü yapılmasını gerektirecek bir şekilde yapıyorsanız bu iş size göre değil. Çünkü çalışacağınız kişiler bu elbiseleri iş yerinde giyiyorlar ve onlar için elbisenin ütülü olması önemli bir konu. Genellikle karı koca bankacı, öğretmen veya büyük firmalarda çalışan kişiler için önemli bir durum.

Ütü işi verenler

Ütü işi kurumsal firmalar tarafından verilen bir iş değildir. Ütü işi eş dost, tanıdık veya internetten bulacağınız kişiler için yapabileceğiniz bir iştir. Eğer eş dost veya yakın çevrenizde bu şekilde çalışacak birileri yoksa, ve Evde ütü yaparak para kazanma işini yapmak istiyorsanız, yorum panelimizi kullanabilirsiniz. Diğer ev işlerinde olduğu gibi, yorum kısmında bulunduğunuz ilçeyi yazarak, sizin çevrenizde ütü yaptırmak isteyenler ile iletişime geçebilirsiniz. Yine eğer ütü yapması için bir kişi arıyor yani iş veren olacaksanız, yorum panelinde, sizin il ve ilçenize yakın kişilere cevap verebilirsiniz.

Evde ütü yaparak ne kadar para kazanırım

Evde ütü yaparak para kazanma bölgelere göre değişmekle birlikte parça başı üzerinden anlaşılır. Ütülediğiniz her elbise için kazanç sağlarsınız.. Tabi ki işveren ve çalışan arasında aylık bir anlaşmada yapılabilir. Farklı farklı 3-4 tane müşteri bulmanız halinde, aylık 1000 TL civarı bir ek gelir kazanırsınız.

Evde yapılabilek ütü benzeri diğer işler için, Evlere Temizlik işiEvde Bakıcılık İşi, sayfalarına göz atabilirsiniz.

Evde ütü yaparak para kazanma ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız, “YORUM” kısmında ad,soyad ve mail bölümlerini doğru bir şekilde doldurarak belirtiniz. Bu sebeple “YORUM” bölümünde sadece bölgenizi yazınız, hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*