Evde Toka Yapma İşi İle Ek Gelir

Evde Toka Yapma İşi İle Ek Gelir

Evde toka yapma işi ile 2016 yılında da ev ekonominize katkı sağlayabilirsiniz. Özellikle kadınlarımızın yakından ilgileneceği ek işlerden bir tanesi. Ev hanımları, öğrenciler veya emekliler için, yaşam standartlarını geliştirme açısından önemli bir fırsat. Zamanınızı doğru kullanırsanız, aylık 1000 TL’ yi aşkın bir ek gelir elde edebilirsiniz. Tabi bunun için yapmanız gerekenler var. Ama unutmamak gerekiyor, evde toka yapma işi ile 1000 TL gibi bir ücreti evinizde salonunuzda otururken ve bu soğuk havada, sıcacık bir ortamda istediğiniz gibi yaşayarak çalışabilirsiniz.

KIZ ÖĞRENCİLERİN VAZGEÇİLMEZİ

Evde toka yapma işi denince akla binbir çeşit toka modeli geliyor. Fakat son günlerde popüler olanlar özellikle ilk okul çağında ki kızlarımızın renklere olan sevdasından dolayı rengarenk tokalar biraz daha popüler. Özellikle örgü  tokalar 2016 yılının en iyi ek gelirlerinden birisi olacak. Sizlerde bu rengarenk tokaları yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Yapacağınız toka başına ücretlendirme ile geçiminize katkı sağlayabilir, zor yaşam şartlarını biraz olsun hafifletmiş olabilirsiniz.

ÖRGÜ SAÇ TOKA NASIL YAPILIR

Evde toka yapma işi içerisinde en zor fakat en kazançlı olanı örgü saç tokaları yapma işidir. Burada örgüyü kendiniz yapmanız gerekmektedir. Bu sebeple kazancınız her zaman çok daha fazla olur. Tabi ki sadece bu iş modeli yok. Yapıştırma ve birbirine geçirme toka modelleri de bulunmaktadır. Eğer örgü yapmayı bilmiyorsanız, yapıştırmalı ve birbirine geçirmeli toka işlerini alabilirsiniz. Eğer yorum bırakacaksanız, örgü yapmayı bilip bilmediğinizi yazarsanız listelemelerimizi daha doğru yapmış oluruz.

AYDA 1000 TL EK GELİR

Evde toka yapma işi, ciddi bir ek gelir kaynağı. Sizlerde günde 4-5 saat çalışarak ev ekonominize katkıda bulunabilirsiniz. Bu çalışma için öncelikle disiplinli olmanız gerekiyor. Bazen sıkılacak, bazen yorulacak bazen ise ellerinizin eklem yerleri ağrıyacaktır. Fakat disiplinli olur ve pratiğinizi geliştirdiğiniz takdirde, ilk aydan sonra size bu iş çok basit gelecektir. Bu işte de önce işi teslim edersiniz ardından ödemenizi alırsınız. Aracılar yaptığınız işleri beğendikleri takdirde, sizlere daha fazla iş getireceklerdir. Sizlerde ekibinizi kurarak onların çalışmaları üzerinden de ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde toka yapma işi Bu sebeple “YORUM” bölümünde sadece bölgenizi yazınız, hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*