Evde Tesbih Dizme İşi ile Para Kazan

Evde Tesbih Dizme İşi 2018

Evde tesbih dizme işi özellikle İstanbul, Ankara,  Bursa ve Antalya gibi büyük şehirlerde ve Konya, Erzurum, Manisa gibi yerli turistin daha çok gittiği önemli dini alimlerin türbelerinin bulunduğu veya önemli camilerin olduğu şehirlerde sezonu hiç bitmeyen ek işlerden bir tanesi. Eğer sizinde evde 5-6 saat çalışmaya vaktiniz varsa, ev hanımı, öğrenci, henüz bir işte çalışmayan veya emekli biriyseniz, hemen bu işi yapmaya başlayabilir, evde tesbih dizme işi ile ayda 2000 TL’ye yakın bir ek gelir elde edebilirsiniz.

33’LÜK VEYA 99’LUK TESBİH

Evde tesbih dizme işi ile ilgili bilmeniz gereken veya çok fazla dikkat etmeniz gereken bir konu yoktur. Size topluca taş veya boncuklar, imame ve ip verilecektir. Sizden istenen, tesbih 33’lükse 33 boncuk veya taş, 99’luk ise 99 boncuk veya taş koymanız isteyecektir. Ne eksik ne fazla koyun tek dikkat etmeniz gereken husus budur. Aldığınız taşları veya boncukları iplerden geçirerek en sonunda imamesini de takarak tesbih dizme işini bitirmiş oluyorsunuz.

TAŞ ve GÜMÜŞ DAHA PAHALI

Evde tesbih dizme işi diğer işlere oranla daha kolay bir iş. Ve hız kazananlar için müthiş bir ek gelir kaynağı. Tabi eğer yakını görememe sorununuz var ise bu işi size tavsiye etmiyoruz, çünkü boncuk takarken bir hayli zorlanabilirsiniz. Eğer ipin ucuna bir iğne takıp, boncukları o şekilde geçirirseniz işinizi çok daha hızlı bir şekilde bitirmiş olursunuz. Bu işte de tek başınıza çalışabileceğiniz gibi bir ekiple çok daha fazla kazanabilirsiniz.

EKİBİNİZİ KURUN

Evde tesbih dizme işi nde tek başına çalışırsanız tabi ki bir kazancınız olacak. Fakat çevrenizdekileri ikna ettiğiniz taktirde onların çalışmaları üzerinden de ek gelir kazanacaksınız. Bu sebeple, arkadaşlarınız, komşularınız, akrabalarınız veya çevredeki tanıdıklarınızla iletişime geçip, onları da bu işe başlatabilirsiniz. Böylece onların yapacakları iş üzerinden de bir ek gelir kazanacaksınız.

Evde tesbih dizme işi Bu sebeple “YORUM” bölümünde sadece bölgenizi yazınız, hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*