Evde Telefon Kılıfı işi İle Para Kazan

Evde Telefon Kılıfı işi İle Para Kazan

Evde telefon kılıfı işi son yıllarda iyice rağbet gören ek işlerden bir tanesi. Günümüzde neredeyse herkes akıllı telefon kullanıyor. Bu akıllı telefon kullanıcıları da binlerce lira verdikleri telefonları korumak istiyorlar. Durum böyle olunca, herkes kendine özel telefon kılıflarından kullanarak, telefonu için güzel bir aksesuar almış oluyor. Ek iş veren firmalar için hem ucuz hem binlerce çeşit olması sebebiyle, evde telefon kılıfı işi de kendini bu şekilde öne çıkarmış bir ek iş.

Telefon kılıfı işi ile para kazan

Özellikle ev hanımları ve öğrenciler için iyi bir ek gelir kaynağı olan evde telefon kılıfı işi için bir kaç farklı seçenek var. Ek iş veren firmalar bu işleri dağıtırken detaylı anlatım ve gerekli aparatları size sağlıyorlar. Bunlardan birincisi ahşap telefon kılıfları üzerine yakma makinasıyla yazı yazma ve şekil yapma. Bu ek iş için, eli ve çizimleri kuvvetli ev hanımları seçiliyor. Eğer boyama işlerini iyi bir şekilde yapabiliyorsanız, el yazınızın güzelliğine inanıyorsanız bu türlü çalışmaya başlayabilirsiniz.

Eve ek iş veren firmalar

Bir başka evde telefon kılıfı işi ise süsleme ile yapılan telefon kılıfları. Aracı firmalar size toptan olarak süslemesiz kılıfları ve süsleri size getiriyorlar. Genellikle boncuklu modeller yapılıyor. Sizlere verilen örnek modele baka baka, istenilen modeli çıkarıyorsunuz. Şu anda bu işi veren aracı firmaların çoğunda boncuk türü süsleme bulunmaktadır. İnternet sitemizin yorum panelini kullanarak burada aracı firmalara ulaşabilirsiniz.

Telefon Kılıfı işi ne kadar kazandırır

Evde telefon kılıfı işi yaptığınız süslemeye göre değişmektedir. Ahşap kılıfların üzerine şekil veya yazı yazma işi diğerlerine oranla daha fazla komisyona sahiptir. Günde 5-6 saat çalışan bir ev hanımı aylık 1500 TL’Ye yakın bir ek gelir kazanabilir. Burada yaptığınız işin güzelliği kadar işi teslim etme sürenizde önemlidir. Ek iş veren firmalar için yoğunluk yaşandığı durumlarda, çevrenizdekileri, akrabaları veya arkadaşlarınızı bu işe dahil ederek onların çalışmaları üzerinden de komisyon alabilirsiniz.

Süsleme, boncuk işleri ile ilgileniyorsanız, Evde Bebek Elbisesi Süsleme işi Evde Ayna Süsleme işi sayfalarımıza göz atabilirsiniz.

Evde telefon kılıfı işi Bu sebeple “YORUM” bölümünde sadece bölgenizi yazınız, hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*