Evde Sarma İşi İle Para Kazan

Evde Sarma İşi İle Para Kazan

Evde sarma işi normal hayatta pek sevmediğimiz meşakkatli bir iş olabilir. Fakat günümüzde özellikle esnaf lokantalarının çok olduğu bölgelerde iyi bir geçim kaynağı. Evde zamanı olanlar için bulunmayacak fırsatlardan. Eğer evde yeterli zamanı ayırabileceğinizi düşünüyorsanız evde sarma işi ile aylık 1500 TL civarı bir ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde dolma sarma işi yapabilir miyim ?

Evde sarma işi yapabilmek için öncelikle cesarete ve biraz disipline ihtiyacınız olacaktır. Çünkü bir noktadan sonra sizlere yorucu gelecektir. Fakat işin ucunda işe yeni girmiş bir mühendis maaşı alacağınızı düşündüğünüzde yapılabilecek bir iştir. Eğer günde 4-5 saatinizi ayırıp çalışacak vaktiniz varsa, emekli veya ev hanımıysanız çok rahatlıkla yapabileceğiniz bir iş. Tabi bir de unutmadan güzel sarma yapıyor olabilmeniz gerekir. Eğer dolmayı çok iyi yaptığınızı düşünmüyorsanız, aşağıdaki ek iş fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

Malzemeleri ben mi alacağım ?

Evde sarma işi nde malzemeleri siz değil, işi veren aracı firma veya lokanta alacaktır. Öncesinde size toplu olarak verecek ve her gün düzenli şekilde sarmaları teslim etmenizi isteyeceklerdir. Zeytinyağlı sarma veya etli sarma en çok tercih edilen sarmalardır. Firmalar sizlere hangi gün hangisini istediğini anlatacaklardır.

Sarma işi veren firmalar 

Evde sarma işi için etrafınızdaki esnaf lokantalarından faydalanabilirsiniz. Genelde bu işlerin tümünü ev hanımlarına yaptırdıkları için ve sarmanın satış fiyatının yüksek olması sebebiyle bu işle zaman kaybetmeyip diğer yemeklere yönleniyorlar. İsterseniz yorum panelini kullanarak bulunduğunuz ilçeyi yazarsanız, size iş verebilecek firmaların başvurması halinde sizlerle iletişime geçilecektir.

Ödemeleri ne zaman yapılıyor

Diğer ek işlerde olduğu gibi bu işlerde de ödemeler teslimattan sonra yapılıyor. Genelde haftalık veya aylık olarak firmalar ödemelerini yapıyorlar. Sermaye gerektirmiyor, tüm malzemeleri yemek firmaları sizlere kendileri teslim edecekler. Ayrıca daha fazla iş almak istiyorsanız, bir ekip kurarak onların yaptığı ürünler üzerinden de ek gelir sağlayabilirsiniz.

Evde sarma işi Bu sebeple “YORUM” bölümünde sadece bölgenizi yazınız, hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*