Evde Saç Tokası işi İle Para Kazanma

Evde Saç Tokası işi İle Para Kazanma

Evde saç tokası işi, uzun yıllardır ülkemizde yapılan ek işlerden bir tanesidir. Muhakkak sizinde bir arkadaşınız, akrabanız, eşiniz dostunuz bu işi yaparak para kazanmıştır. Saç tokasının gündelik ve parça başı ücretlendirme üzerine yapılan bir iştir. Diğer işlere oranla biraz daha az kazanılıyor olabilir. Fakat sürekli iş olması sebebiyle çoğu ev hanımının tercihi olacaktır. Para kazanmanın sırrı çalışmaktan geçer. Ve evde çalışmanın dışarıda çalışmaktan pek farkı yoktur. Aynı disiplin ve aynı çalışma temposu ile verilen işi yapmanız gerekiyor. İşi zamanında yetiştiremeyecek olanlar başvurularda bulunmaması gerekmektedir.

Evde çalışarak para kazanmanın sırrı ?

Evde saç tokası işi için, günde en az 5-6 saat çalışmaya fırsatı olan, ev hanımları, öğrenciler veya emekliler çalışabilir. Fakat çalışma disiplininden ödün vermeden, verilecek işi zamanında teslim etmeniz gerekmektedir. Son zamanlarda ek iş veren firmalar bu konuda şikayette bulunmaktadır. Ek iş isteyen ve alan ziyaretçilerimiz aldığı işi zamanında teslim etmeyerek, hem aracı firmayı, hem müşteriyi, hem sitemizi zor durumda bırakmaktadırlar. Çalışarak para kazanmanın sırrı işi zamanında teslim etmekten geçmektedir.

Saç Tokası işi nasıl yapılır ?

Bu işin 2 versiyonu bulunmaktadır. Biri fiyonk üzerine saç tokası, ikincisi süsleme üzerine saç tokası. Ek iş veren firmalar size ihtiyacınız olan tüm aletleri ve tüm gereçleri sağlamaktadırlar. Ayrıca ürünleri bire bir yapmanız için size istenilen modelinde bir örneği bırakacaklardır. Sizlerde bu örneğe baka baka işi yapacaksınız. İlk başlarda sıkıcı gelebilir, ama ev ortamında çalışarak, dışarıda çalışma fırsatı olmayanlar için önemli bir kazanç kapısı olacaktır. Evde para kazanmanın sırrı günde 5-6 saatinizi çalışmaya ayırabilmenizden geçmektedir.

Eve ek iş veren firmalar

Evde saç tokası işi yapmak istiyorsanız, ek iş veren firmalar a ulaşmak için, yorum panelimizi kullanabilirsiniz. Burada bulunduğunuz il ve ilçeyi yazarak, işi talep ettiğinizi belirtebilirsiniz. Grup olarak çalışacaksanız kaç kişi çalışabilir onuda belirtirseniz iş verenin tercihlerinde ön plana geçebilirsiniz. İş veren mail kısmına yazdığınız mailler ile sizinle irtibata geçmektedir. Herhangi bir dolandırıcılığa sebebiyet vermemek için lütfen telefon numaranızı yazmayınız.

Diğer ek iş fırsatlarına göz atmak istiyorsanız Evde iş imkanı 2016  sayfamıza göz atabilirsiniz.

Para kazanmanın sırrı ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız, “YORUM” kısmında ad,soyad ve mail bölümlerini doğru bir şekilde doldurarak belirtiniz. Bu sebeple “YORUM” bölümünde sadece bölgenizi yazınız, hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız. İş veren firmalar tarafımıza başvurduğu takdirde, sizlerin bölge şartları uyuyorsa, mail kısmına girdiğiniz mail adresinize yönlendirme

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*