Evde Poşet Katlama İşi İle Ek Gelir

Evde Poşet Katlama İşi İle Ek Gelir

Evde poşet katlama işi özellikle büyük şehir de yaşayanlar için müthiş bir fırsat olarak karşımıza çıkıyor. Eğer sizinde evde çalışmaya fırsatınız varsa, günde 8-10 saatimi çalışmaya ayırabilirim diyorsanız, evde sıcacık ortamda, pijama rahatlığıyla hem ev işlerinizi yapar, hem çocuklarınız ile ilgilenir, hemde ayda 1500 TL’ye yakın bir ek gelir elde edebilirsiniz. Evde çalışmak disiplin ister, dışarıdan ne kadar kolay görünse de, evde konsantre olmak, işi zamanında yetiştirmek, en önemlisi günde en az 6-7 saat çalışmak çok kolay bir iş değildir. Sizde evde poşet katlama işi yapmak istiyorsanız, yorum kısmında bölgenizi belirtiniz, aracı firmalar başvurduğunda o kısımdan yönlendirme yapılmaktadır.

ALIŞVERİŞ MERKEZİ YAKINLARI

Evde poşet katlama işi için eğer yakınınızda bir AVM var ise çok şanslısınız demektir. Çünkü onlarca mağazanın bulunduğu bu alışveriş merkezlerinde, poşetlerin dağınık durması istenmeyecek en son durumdur. Özellikle yoğun zamanlarda, poşetlerin hızlı bir şekilde kullanıma uygun olması, müşterilerin uzayan kuyruklarda daha az beklemesini sağlamaktadır. Firmalar bu yüzden bu poşetleri, ev hanımlarına dağıtarak, işleri çok daha hızlı bir şekilde tamamlamaya çalışıyorlar.

TÜM POŞETLER SIRALI OLACAK

Evde poşet katlama işi için aracı firmaların sizlere getirdiği poşetleri, eğer sizden istenirse, yine yanında verile kartonu için koymak suretiyle katlıyorsunuz, ve sonrasında arka arkaya birbirine takılmayacak şekilde diziyorsunuz. Unutmayın burada maksat, çalışanların tek hamlede poşetleri kullanılabilir bir hale getirmesini sağlamak. Eğer tutulacak ipi birbirine girmiş ise poşetlerin, bu çok da işe yarar bir kullanım olmayacaktır. Titiz çalıştığınız sürece bu işten kazanmaya devam edebilirsiniz.

KARTON POŞET

Evde poşet katlama işi için en çok kullanılan poşetler karton poşetleme işidir. Karton poşetler diğer poşetlere göre biraz daha yorucu bir iştir. Fakat alıştığınız taktirde, çok daha hızlanabilirsiniz. Unutmayın, bu işte yapacağınız karton adedi başına ücret alacaksınız. Bu sebeple eğer kendi ekibinizi kurabilirseniz, onların yapacağı işler üzerinden de para kazanacağınız için çok daha fazla kazanırsınız.

Evde poşet katlama işi ilgili yorum yapabilirsiniz.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*