Evde Pişmaniye Paketleme İşi

Evde Pişmaniye Paketleme İşi

Evde pişmaniye paketleme işi, özellikle paketleme işi ile para kazanmak isteyen kadınlarımız için bir ek gelir kapısı olabilir. Eğer sizde disiplinli bir şekilde çalışıp, yüksek orandaki işleri teslim edebileceğinizi düşünüyorsanız bu işi yapabilirsiniz. Bu işi yapmak için herhangi bir el becerisi veya bilgiye ihtiyaç yoktur. Evde pişmaniye paketleme işi ni kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Evde paketleme işi yapabilir miyim ?

Evde pişmaniye paketleme işi fırsatında ev hanımları, emekliler, henüz çalışmayanlar veya öğrenciler faydalanabilir. Günde 5-6 saat bazı sezonlar ise günde 10 saate kadar çalışabilecek bayanların tercih etmesi gereken bir iş. Özellikle şehirler arası trafiğin çoklaştığı yaz sezonunda yoğun bir iş temposuna sahip olabilirsiniz. Kocaeli ve İstanbul ile çevresi iller özellikle tercih sebebi.

Evde paketleme işi veren firmalar

Evde pişmaniye paketleme işi için özellikle Kocaeli’li firmalar tarafımıza başvurmaktadır. Kocaeli, İstanbul ve Çevre illerden bu paketleme işi için başvurabilirsiniz. Diğer paketleme işleri için, Evde kibrit paketleme işinikah şekeri paketleme işi ve evlere paketleme işi sayfalarına bakabilirsiniz. Bazı sektörlerde sezon henüz açılmadığını, önümüzdeki aylarda yoğunluk yaşanacağını hatırlatmak isteriz.

Pişmaniye işi nasıl yapılır

Evde pişmaniye paketleme işi aslında basit bir kaç adımdan oluşmaktadır. Pişmaniyeler tarafınıza açık şekilde gelmeyecektir. Şeffaf bir şekilde ağzı hava almayacak şekilde paketlenip gelmektedir. Bu sebeple ürünün bozulma gibi bir ihtimali kalmamaktadır. Sizden istenen ise bu şeffaf paketleri kutulara yerleştirmeniz, etiketlerini yapıştırmanız ve bu kutular ile birlikte topluca paketlemenizdir. Dikkat etmeniz gereken nokta içi pişmaniye dolu olan şeffaf paketi çok fazla hareket ettirmemek ve buruşturmamaktır. Böylelikle pişmaniyelerin şekli bozulmaz.

Ne kadar kazanırım ?

Evde pişmaniye paketleme işi yaparak yaptığınız paket sayısı üzerinden komisyon alırsınız. Bu sebeple ne akdar hızlı ve ne kadar fazla paket yaparsanız o kadar çalışırsınız. Normal sezonlarda günlük 5-6 saat çalışma  1000 TL ile 1200 TL arası bir ek gelir elde edersiniz. Ama hatırlatmakta fayda var, sezonun yoğun olduğu yaz aylarında, günde 10 saat çalışmanız istenebilir, böylelikle aylık 2000 TL gibi bir ek gelir kazanırsınız.

Evde pişmaniye paketleme işi Bu sebeple “YORUM” bölümünde sadece bölgenizi yazınız, hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*