Evde Patik İşi İle Ek Gelir Kazanın

Evde Patik İşi İle Ek Gelir Kazanın

Evde patik işi en eski ek işlerden bir tanesi. Eskiye dönüşün olduğu şu zamanlarda, özellikle yeni evlenen çiftler, aynı ananelerinin yaptığı patiklere ilgi duyuyorlar. Bu sebeple özellikle eticaret sitelerininde arka arkaya açılması ile birlikte patik işi iyi kazandıran bir sektör oldu. Tanesinin 20-25 TL’ye satıldığı bu patikleri yaparak e ticaret sitelerine satabilir ve evinizi geçindirebilirsiniz.

Evlere patik işi yapabilir miyim?

Evde patik işi örgü örmeyi bilen her ev hanımının veya öğrencinin yapabileceği bir iştir. Basit bir örgü modeli ister. Sizlerde bu modellerle çalışarak rahatça bu işi yapabilirsiniz. Özellikle düğün sezonlarında çeyizlerde yerini alan patikler için şimdiden firmalar arayışa başladı. Son zamanlarda yoğunlukla eski tür patiklere ilgi olduğu için firmalar bu modeli istiyorlar.

Evlere patik işi veren firmalar

Evde patik işi ni, çeyiz ürünleri satan e ticaret siteleri yoğunlukla talep ediyor. Sizlerde eğer tanıdığınız e ticaret siteleri veya yakınızında e ticaret siteleri var ise onlara mail atarak işi talep edebilirsiniz. Veya sitemizin yorum panelini kullanarak bu işi istediğinizi belirtebilirsiniz. Tarafımıza başvuran eticaret firmalarını bu panelden yönlendirmesini yapıyoruz.

Patik işi nasıl yapılır

Evde patik işi aslında örgü örmeyi bilen tüm kadınların bildiği bir iştir. Orlon ve şişlerle yapacağınız bu örgü işinde klasik modeller kullanılır. Süsler için diğer renk orlonları şişe takarak yapabilirsiniz. Klasik modeller ile ilgili firmalar size modelleri getirecekler. O modellere bakarak işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Patik dikerek para kazanma

Patik dikme işi diğer işlere göre daha iyi kazandıran işlerden bir tanesidir. Günde 6-7 saat çalışan bir ev hanımı, aylık olarak 1700 TL civarı bir ek gelir kazanabilir. Tabi bu sadece sizin yaptığınız işler üzerinden kazanabileceğiniz tutar. Eğer arkadaşlarınızı, çevrenizdekileri, tanıdıklarınızı veya akrabalarınızı bu işe sokup onlardan bir ekip kurabilirseniz ve bu ekibi iyi bir şekilde yönetip, ürünleri hızlıca teslim edebilirseniz, onların yaptığı işler üstünden de ek gelir kazanırsınız. Böylelikle aylık kazancınız çok daha fazla olur.

Örgü örmeyi ve dantel işlerinin yerine daha basit el becerisi istemeyen işler arıyorsanız, Evlere Paketleme İşi ile Ek GelirEvlere Sabun Paketleme İşi konularına bakabilirsiniz.

Evde patik işi  Bu sebeple “YORUM” bölümünde sadece bölgenizi yazınız, hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*