Evde Mısır Püskülü Temizleme İşi ile Para Kazan

Evde Mısır Püskülü Temizleme İşi ile Para Kazan

Evde mısır püskülü temizleme işi baharın gelmesiyle birlikte canlanan bir ek iş biçimi. Eğer sizde evde çalışacak vaktiniz varsa, ev hanımı, öğrenci, emekli veya evde çalışmak için yeterli fırsatı olanlardansanız bu ek işi yapabilirsiniz. Günümüzde aslında her mevsim mısır üretilebilse de gerçek mevsimi bahar aylarıdır. Firmalar bu mevsimde aldıkları mısırları piyasaya sürmeden önce koçanlarını temizletirler. Ayrıca bu püsküller ile çay üretimi yapılmaktadır. İşte tüm detaylarıyla evde mısır püskülü temizleme işi

Mısır Püskülü Nasıl Temizlenir ?

Aslında ev hanımlarının çoğu bu işin nasıl yapılacağını biliyor. Mısır koçanları baştan sonra hızlı bir şekilde kopartılarak, ardından da püsküllerin alınmasıyla bu iş tamamlanıyor. Çok fazla bilgi veya emek isteyen bir iş değil. Ama evde mısır püskülü temizleme işi sabır isteyen bir iş. Günde yüzlerce defa aynı hareketi yapmak sıkıcı olabilir. Bu işte diğer işlere nazaran ortalama bir ücret kazandıran bir ek iş.

Kimler mısır koçanı işi yapabilir.

Evde çalışmak için vakti olanlar bu işi tercih edebilirler. Ama şu uyarıyı yapmamız gerekiyor. Eğer bilginiz ve yeteneğiniz varsa başka işleri seçebilirsiniz. Keza o işlerde daha fazla para kazanmanız mümkün olacaktır. Firmalar bu işi verirken çok yüksek meblalar komisyon ücreti ödemiyorlar. Fakat arkadaşlarınızı, akrabalarınızı veya tanıdıklarınızla bir ekip kurarak onlar üzerinden de komisyon ücreti kazanabilir ve işten daha fazla para kazanabilirsiniz.

Ek iş veren firmalar

Evde mısır püskülü temizleme işi için genellikle şarküteri toptancıları ve fabrikalara mısır dağıtan aracı firmalar bu işi veriyorlar. İnternet üzerinden onlarca ilan bulabilirsiniz. Yorum panelimizi kullanarak sitemize başvuran firma ile de iletişime geçebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken mail kısmını düzgün bir şekilde doldurmak, mesaj kısmında bulunduğunuz il ve ilçeyi yazıp işe talip olduğunuzu belirtmeniz yetecektir. Uygun adaylar için mail üzerinden dönüş yapılacaktır.

Bir sonraki yazımız, Evde Kibrit Paketleme İşi sayfamızı inceleyerek farklı ek işler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Evde mısır püskülü temizleme işi Bu sebeple “YORUM” bölümünde sadece bölgenizi yazınız, hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*