Evde Mantı İşi ile Ek Gelir Kazan

Evde Mantı İşi ile Ek Gelir Kazan

Evde mantı işi dışarıya yapabileceğiniz yemek işlerinden bir tanesidir. Özellikle esnaf lokantaları, hazır gıdalar satan dükkanlar yoğun bir talep göstermektedir. Sizlerde evde mantı yaparak ek gelir kazanabilirsiniz. Bu işte herhangi bir birikmiş paranız olması gerekmiyor. Firmalar size hamur için ve mantı için gerekli tüm malzemeleri tedarik ediyorlar. Evde mantı işi

Mantı kapama işi yapabilir miyim ?

Evde mantı işi öncelikle hijyene çok dikkat etmeniz gerekiyor. Eğer hijyene dikkat eden bir kişiyseniz, ve günlük 5-6 saat zaman zaman günlük 10 saate varan çalışma saatlerine ayak uydurabilecekseniz tam size göre bir iş. Genelde ev hanımları bu işi yapıyor fakat günümüzde özellikle öğrenciler de bu sektöre girmiş durumda. Emekli iseniz veya herhangi bir işte çalışmıyorsanız bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Evde mantı işi nasıl yapılır ?

Mantı işi için bilmeniz gereken bir kaç püf nokta var. Bunlardan öncelikle olanı temiz bir şekilde çalışmanız. Hamur kıvamını tam tutturmanız ve size verilen miktarlarda içerisini doldurmanız. Çünkü fazla veya az doldurduğunuzda mantılarda dengesizlik olacaktır. Bu yüzden size verilen ve içerisine ne kadar konulması gerektiğini dikkatlice dinleyerek öğreniniz.

Evlere mantı işi veren firmalar ?

Kendinize yakın esnaf lokantalarına veya hazır gıda satan marketlere giderek bu işe talip olduğunuzu söyleyebilirsiniz. Veya bunlarla hiç uğraşmak istemiyorsanız yorum panelimizi kullanabilirsiniz. Mail kısmını doldurduğunuz takdirde, firmaların başvurması halinde o panelden yönlendirmeler yapmaktayız.

Ev mantısı işi ne kadar kazandırır ?

Evde mantı işi diğer işlere göre çok daha fazla kazandıran bir sektör. Çünkü sabır ve beceri istiyor. Herkes güzel mantı yapamaz. İşin önemi güzel hamur açmakta bitiyor. Eğer sizde yapacağınız mantılara güveniyorsanız bu işe girebilirsiniz. Yaptığınız kilo başına ücretlendirme alacaksınız. Günde 6 saat çalışan bir kişi aylık 1200 TL’ye yakın bir ek gelir kazanabilir.

Evde mantı işi Bu sebeple “YORUM” bölümünde sadece bölgenizi yazınız, hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*