Evde Mandal İşi İle Para Kazan

Evde Mandal İşi İle Para Kazan

Evde mandal işi ülkemizde ki en eski ek işlerden bir tanesidir. Mandal işi de kendi arasında farklı farklı bölümlere ayrılmaktadır. Mandal montaj işi, mandal süsleme işi, mandal yapıştırma işi olarak farklı kazanç kaynaklarına dönüşmüşlerdir. Buradan bir uyarı yapmak istiyoruz, özellikle bu mandal montajı işi için, bazı kişiler sizlere iş verebiliriz fakat öncesinde ödeme yapmanız gerekiyor gibi bahaneler sunarak bir takım dolandırıcılık çalışmalarında bulunmuşlar bu sebeple dikkatli olmanızı öneriyor, hiç bir ek iş imkanı için önceden ödeme yapmanız gerekmediğini hatırlatmak istiyoruz.

Evde mandal montajı işi nasıl yapılıyor ?

Evde mandal işi nin en önemli ayaklarından bir tanesi mandal montajı işi. Genellikle küçük ve orta ölçekli firmaların ürettiği bu mandalları, montaj için eleman çalıştırmak yerine ev hanımlarına devrediyorlar. Aracı firmalar bunun için size küçük aletler veya küçük bir makine getirip mandal montajını kolaylıkla yapmanıza imkan sağlıyorlar.

Mandal işi ile ne kadar kazanırım ?

Evde mandal işi kazancı tabi ki sizin çalışma sürenize bağlı. Bu işe ne kadar vakit ayırabileceğinize bağlı. Eğer siz günde 4-5 saatinizi ayırabilirseniz aylık 1000 TL ile 1300 TL arası bir ek gelir elde edebilirsiniz. Mandal montaj işi için kilo başı ücretlendirme olup 13-15 TL arası değişmektedir.

Ödemeler nasıl yapılıyor ?

Bu işte de diğer ek işlerde olduğu gibi ödemeler teslimat ile birlikte yapılıyor. Aracı firmalar haftalık veya aylık olarak ödemeleri çıkarıyorlar. Sizlerden ürünleri toplu şekilde alarak ödemenizi yapıyorlar ve diğer işler için ürünleri teslim ediyorlar.

Evde rahat çalışabilir miyim ?

Evde mandal işi için eğer süsleme kısmında, sizden mandalları boyamanızı istemiyorlarsa, çok rahat bir şekilde çalışabilirsiniz. Normal masanızın üstünde tüm işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Fakat eğer boyama istiyorlarsa daha güvenli bir alanda boyama işlerini tamamlayınız ki, evinizde halılarınıza bulaşması.

Evde mandal işi ilgili yorum yapabilirsiniz.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*