Evde Kuşburnu Paketleme İşi ile Para Kazan

Evde Kuşburnu Paketleme İşi ile Para Kazan

Evde kuşburnu paketleme işi özellikle yaza doğru hareketlenen bir sektör. Kuşburnu Haziran gibi meyve veren ve haziran sonunda toplanmaya başlayan bir meyvedir. Bu sebeple firmalar köylerden topladıkları kuşburnunu ev hanımlarına paketleterek kışa hazır hale getiriyorlar. Önümüzdeki aydan itibaren yoğunluk yaşanacak bu iş için yorum panelimizi kullanabilirsiniz.

Evde paketleme işi nasıl yapılır ?

Aracı firmalar sizlere paketlemeniz için gerekli tüm aletleri getireceklerdir. Bazı firmalar sadece naylon poşetlere koydurup zımba ile ağzını kapatmanızı isteyecektir. Bazı firmalar ile özel ısınan saç maşası şeklinde aletlerle poşetin ağzını otomatik kapamanızı isteyecek ondan sonra etiketlemenizi söyleyeceklerdir. Bu sebeple herhangi bir bilgiye ihtiyaç duymadan bu işi yapabilirsiniz.

Evde paketleme işi veren firmalar

Evde kuşburnu paketleme işi genellikle orta ölçekli baharatçılar tarafından yapılan bir iştir. Bu sebeple etrafınızdaki baharatçılara kuşburnu paketleyebileceğinizi söyleyip bu işi alabilirsiniz. Veya internetten ilanları takip edebilirsiniz. Hiç bunlarla uğraşmak istemiyorsanız, sitemizin yorum paneli üzerinden aracı firmalara ulaşmak isteyebilirsiniz. Tarafımıza başvuran firmaları bu yorumlara göre yönlendiriyoruz.

Paketleme işi ile para kazanma

Paketleme işi diğer işlere göre daha az kazandıran bir meslektir. Fakat buna rağmen bir asgari ücrete yakın para bırakmaktadır. Asgari ücretle çalışanların zor durumunu düşündüğünüzde aslında çok daha iyi bir iştir. Ev ortamında sıcacık bir şekilde hem eşinizle hem çocuklarınızla hem eviniz ile ilgilenerek bir yandan da iş yapma imkanı tanımaktadır. Bilgi ve beceri de istemediği için en çok tercih edilen işlerden bir tanesidir.

Diğer paketleme işleri neler ? 

Evde kuşburnu paketleme işi önümüzdeki aydan itibaren yoğunluğun yaşanacağı bir ek iştir. Fakat bu iş gibi diğer işleri de incelemek isteyebilirsiniz. Eğer örgü, dantel veya süsleme işlerini biliyorsanız Evde Dikiş İşi ile Para Kazan sayfamızı inceleyebilirsiniz, diğer paketleme ilanları için, Evde Paketleme İşleri linkine tıklayabilirsiniz.

Evde kuşburnu paketleme işi ilgili yorum yapabilirsiniz.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*