Evde Kına Paketleme İşi Yapmak

Evde Kına Paketleme İşi Yapmak

Evde kına paketleme işi yapmak ev hanımlarının en çok ilgi gösterdiği ek işlerin başında gelmektedir. Diğer evde ek işlere göre biraz daha zahmetli olması, kazanılan paranın artmasını sağlamaktadır. Peki evde kına paketleme işi nasıl yapılır ve ne kadar para kazanılır? Hemen açıklayalım…

Evde kına paketleme işi ne kadar kazandırır?

Evde kına paketlemek diğer ev işlerine göre biraz daha zahmetli olduğundan diğer işlere göre getirisi daha fazladır. Örnek verecek olursak; ütü yaparak parça başına 20 kuruş alıyorsanız kına paket başına 40 kuruş ile 50 kuruş arasında ücret alabilirsiniz. Ne kadar fazla kişiyle bu işi yaparsanız firmalardan aldığınız ücret artacaktır. Aileniz, yakınlarınız ve arkadaşlarınızla hem canınız sıkılmadan hem daha çok iş yaparak hem de geriye daha çok vaktiniz kalacak şekilde bu işi yapabilirsiniz.

Evde kına paketleme işi nasıl yapılır?

Evde kına paketlemek yapmak istiyorsanız bu işi öğrenmeniz gerekmektedir. Öğrenmek için ekstra çaba sarf etmenize veya halk eğitim kurslarına gitmenize gerek yok. Firmaların göndermiş olduğu kınalar ve paketleme malzemeleriyle bu işi yapmaya başlıyorsunuz. Ne kadar fazla paketleme yaparsanız aldığınız ücret de doğru orantılı olarak yükselecektir. Paketlediğiniz kınaları firmalara ulaştırarak ücretlerinizi alabiliyorsunuz.

Evde kına paketleme işi için nereye başvurmalıyım?

Evde kına paketlemek için öncelikle iş ilanları veren sitelere bakmanızı tavsiye ediyoruz. Günümüzde hemen hemen bütün firmalar iş ilanı vermek için internet ortamını kullanmaktadırlar. İnternet ile aranız o kadar iyi değil ise firmalara bizzat başvuru yapabilir, konunun detaylarını ilk elden öğrenebilirsiniz. Evde kına paketleme işi yaparak ayda 2000 TL ile 3500 TL arasında para kazanabilirsiniz.

Bir önceki haberimiz evde boncuk işi ile para kazanmak konulu yazıyı okumak için BURAYI tıklayınız.

Evde kına paketleme işi  Evlereekis.net bir ilan sitesi veya iş veren bir site değildir. Sadece firmaların başvurması üzerine, yorum kısmındaki üyelere yönlendirme yapan bir aracı sitedir. Bu sebeple “YORUM” bölümünde sadece bölgenizi yazınız, hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

 

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*