Evde Kibrit Paketleme İşi ile Para Kazanma

Evde Kibrit Paketleme İşi ile Para Kazanma

Evde kibrit paketleme işi yine ortalama bir gelir kazanabileceğiniz paketleme işi lerinden bir tanesidir. Ev hanımlarına ek iş için güzel bir fırsattır. Kibrit hiç paketlenir mi ? diye merak edenleriniz olacaktır. Bu kibritler bildiğiniz 40 çöplük kibritler değil. Kurumsal firmaların, otellerin, restoranların müşterilerine reklam çalışması olması için yaptığı hediyelik kibritlerdir. Renkli renkli ve diğer kibrit çöplerine oranla daha uzun ve daha büyük olan için evde kibrit paketleme işi gayet makul yapabileceğiniz bir iştir.

Kibrit paketleme işi yapabilir miyim ?

İnternetten para kazanmak çalışmanıza bağlıdır. Eğer evinizde boş zamanınız oluyorsa ve dikkatli biriyseniz yapabilirsiniz. Günde 5-6 saat çalışmanız gerekecektir. Özellikle otellerin açılacağı mayıs ayında daha da yoğun bir tempoya ayak uydurabilecekseniz bu işe başvurmalısınız. Firmalar bu kibritleri toplu olarak sipariş etmektedir. 10.000 – 20.000 adet gibi. Bu işi diğer işlerden ayıran en büyük özelliği bir ara çok yoğun oluyor, bir ara iş gelmiyor. Ama özellikle mayıs ayı bu konuda yoğun yaşanacak aylardan biri, arkadaşlarınızla akrabalarınızla beraber bu işe başvurabilirsiniz.

Kibrit Paketleme Nasıl Yapılıyor ?

Evde kibrit paketleme işi ile bilmeniz gereken size matbaadan gelen kibrit kutularını dikdörtgen biçimine getirip, içine yeterli düzeyde kibrit çöpünü yerleştirmenizle tamamlanıyor. Dikkat etmeniz gereken bir nokta, size farklı farklı firmaların kibritleri verilecektir. Ve hepsinin rengi farklı olabilir. Bu yüzden pakete sadece o markanın renklerindeki kibrit çöplerini koymalısınız. Bazı kutularda, çöpler için özel yataklar bulunur, çöpleri buraya koymanız gerekecektir.

Evde Kibrit Paketleme İşi Veren Firmalar ?

Özellikle turistik bölgelere yakın yaşayan ziyaretçilerimiz bu konu için daha şanslı. Antalya bölgesi hem kendi otellerin ihtiyacını hem Kıbrıs’taki otellerin ihtiyacını karşılayabilecek potansiyelde. Hatta mersin de ki ev hanımları için bile zaman zaman bu işler gelebiliyor. İnternetten aracı firma bulabileceğiniz gibi, bunlarla uğraşmayıp yorum panelimizi kullanabilirsiniz. Yorum panelimizde bulunduğunuz il ve ilçeyi yazarsanız, firmaların başvurularında buralardan yönlendirme yapılıyor.

Evde kibrit paketleme işi  Bu sebeple “YORUM” bölümünde sadece bölgenizi yazınız, hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*