Evde Kibrit Paketleme İşi İle Ek Gelir

Evde Kibrit Paketleme İşi İle Ek Gelir

Evde kibrit paketleme işi geçmişi çok eskilere dayanan bir ek iş biçimi. Tabi ki günümüzde büyük markalar bu işi makinelerle yapıyor. Fakat süs için, hediyelik için veya promosyon için firmalar kendi markalarını anlatan kibritler yaptırıp bunları müşterilerine dağıtıyorlar. Sizde bu işi yaparak ev ekonominize katkı sağlayabilirsiniz.

Kibrit paketleme işi kazançlı bir iş mi ?

Evde kibrit paketleme işi diğer işlere nazaran biraz daha az kazandırıyor olsa da yine de evde çalışan bir insan için ev ekonomisine yardımcı olacak bir düzeyde asgari ücrete yakın bir para kazandırıyor. Çok fazla da efor sarfedeceğiniz yada bilgi isteyen bir iş olmadığı için ev hanımlarının da rahatlıkla tercih ettiği bir iş oluyor.

Günde ne kadar çalışmam gerekiyor ?

Evde kibrit paketleme işi için günde 5-6 saat çalışmanız yeterli. Bu süre hem çalışmak için, hem ev işlerinizi yapmak, hem çocuklarınızla ilgilenmek içinde ideal bir süre oluyor. Sizlerde bu işleri yaparak, ev ekonominize yardımcı olabilirsiniz. Kimi zaman çok önemli işleriniz olduğunda o gün iş saatini kısaltabilir, sonraki günlere ekleyebilirsiniz.

Kibrit paketleme işinde ödeme nasıl oluyor ?

Ödemeler diğer işlerdeki gibi önce işi teslim edersiniz, sonrasında ödeme alırsınız. Bu ödemeler aracı firmaların belirleyeceği şekilde haftalık veya aylık olarak gerçekleşecektir. Sizler işinizi teslim ederken hem ödemenizi alırsınız, hem de bir sonraki iş için ürünleri alırsınız.

Aracı firmalar neleri bizlere teslim edecekler ?

Evde kibrit paketleme işi için aracı firmalar size tüm kibritleri, paketleri ve süslemeler için gerekli olan malzemeleri getireceklerdir. Eğer evinizde silikon tabancası yok ise süslemelerde kullanacağınız için aracı firmadan silikon tabancası da talep edebilirsin. Eğer var ise kendi tabancanızı kullanırsınız, aracı firma size sadece silikon getirir.

Evde kibrit paketleme işi ilgili yorum yapabilirsiniz.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*