Evde Karton Katlama İşi İle Para Kazanın

Evde Karton Katlama İşi İle Para Kazanın

Evde karton katlama işi uzun senelerdir, ev hanımlarının geçim kaynaklarından bir tanesi. Özellikle son zamanlarda e ticaret sitelerinin artması sebebiyle bir hayli revaçta olan bir ek gelir biçimi. Beceri istemeyen bir iş bu sebeple, kazancı diğer işlere göre biraz daha az kalabilir. Fakat günde 5-6 saat çalışan bir kişi için asgari ücrete yakın bir ek gelir bırakacaktır. Sizlerde hızlı bir şekilde evde karton katlama işi ne başlayabilir, ve ev ekonomisine yardımcı olabilirsiniz.

TÜRKİYE GENELİ EK İŞ

Evde karton katlama işi son yıllarda, eticaretin ülkemizde yükselmesiyle birlikte, neredeyse her bölgede kendisini gösteren bir iş oldu. Diğer ek işler genelde bölge bölge ayrılmakta fakat, şu an neredeyse tüm illerimizde e ticaret siteleri olduğu için, diğerlerine nazaran daha kolay bulanabilen bir iş. Bu sebeple tüm Türkiye genelinde iş başvuruları yapılıp, evinizden çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

ÇİZGİLİ YERLERE DİKKAT

Evde karton katlama işi ile ilgili dikkat etmeniz gereken bir kaç basit nokta var. Bunları göz ardı etmezseniz, hem boşuna yorulmamış olur, hem kolilerin ziyan olmamasını sağlarsınız. Unutmayın iş verenin mutluluğu her zaman önemlidir. Hiçbir iş veren kartonlarının boşa çöpe gitmesini istemez. İlk başlardaki hatalar göz ardı edilebilir ama süregelen hatalar pek hoş karşılanmayabilir. Bu sebeple kartonlarda katlamanız için izler veya çizgiler bulunacaktır. Bu çizgilere dikkat ederseniz kolay bir şekilde katlayabilirsiniz.

SIVILARA DİKKAT

Evde karton katlama işi için dikkat edeceğiniz bir diğer nokta ise sıvılarla temasını engellemeniz. Eğer kartonlara sıvı değerse, bütün kartonlar yumuşayacak ve kullanılmaz hale gelecektir. Bu iki noktaya dikkat ederseniz, çok hızlı bir şekilde işe alışırsınız. Ve işe alıştıkça pratiklik kazanır ve daha çok fazla ürün yapmaya başlarsınız. Bu işte de ürün başına komisyon alacağınız için ne kadar ürün yaparsanız o kadar fazla kazanırsınız. İsterseniz çevrenizdekileri de ikna ederek onları da işe sokabilir ve onların yapacağı işler üzerinden de kazanç elde edebilirsiniz.

Evde karton katlama işi Bu sebeple “YORUM” bölümünde sadece bölgenizi yazınız, hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*