Evde Kalem İşi İle Ek Gelir Kazanın

Evde Kalem işi İle Ek Gelir Kazanın

Ülkemizdeki zor şartlar, ve artık tek kişinin çalışması ile geçinemiyor olmak üstüne bir de ev kira ise, ayakta kalmak bir hayli zor bir durum oluyor. Ev hanımlarımız, öğrencilerimiz ev geçimlerine biraz daha destek olabilmek için ek iş arayışında bulunuyorlar. Sizler için en çok kazandıran ek işlerden bir tanesi evde kalem işi .

Kalem işi yapmak istiyorum

Evde kalem işi basit bir kaç parçanın birbirine eklenmesi ile yapılan bir işti. Çoğu firma bu işi makinelere yaptırsa da, bazı kalemler özel olarak el beceresi ile takılması gerekmektedir. Bu sebeple daha pahalı özel kalemlerdir bunlar. Bu firmalar bu işi evde müsait olanlara yaptırıyorlar. Eğer sizde günde 5-6 saat çalışıp, aynı işi tekrar tekrar yapmaktan sıkılmayacaksanız bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Evde kalem işi nasıl yapılır ?

Evde kalem işi için aracı firmalar size mürekkebi dolu olan bir tüp, kalem ucu, mekanizması ve dış parçalarını verecekler. Sizlerden tek istedikleri bu parçaları sırasıyla monte edip, çalışan kalemi oluşturmanız. Bazı parçalar mekanizma parçası olduğu için yanlış takılıyor fakat fark edilmiyor. Ama çalıştırmaya gelince kalem çalışmamış oluyor. Bu sebeple yaptığınız kalemleri tek tek deneyerek çalışıp çalışmadığını kontrol ederek kutulara yerleştirin.

Eve kalem işi veren firmalar

Evde kalem işi için internette bir çok firma mevcut. Bizlere de dönem dönem bir çok firma başvuruda bulunuyor. Ama piyasada dolandırıcılar var, ve insanları kandırmaya çalışıyorlar. Bu sebeple hiç bir şekilde firma özel bilgilerini paylaşmıyor, sizlerinde cep telefonu gibi kişisel bilgilerinizi yorum panelimizde paylaşmanızı istemiyoruz. Orada bulunan  mail kısmını sadece yöneticilerimiz görebiliyor. Orayı doldurduğunuz takdirde firmaların mail adreslerini o maile yönlendiriyoruz. Sadece bu iş için değil diğer evde paketleme işleri için de bu paneli kullanabilirsiniz.

Kalem işi ile ek gelir kazanın

Evde kalem işi ile kazanacağınız ücret, kalemin yapısı, şekli ve kalitesine göre değişkenlik gösteriyor. Tabi burada sizin günde kaç saat çalışma fırsatınız olacağı da önemli bir soru. Ortalama aylık 1000 TL ile 1600 TL arası bir ek gelir kazanılabiliyor. Tabi bunun için disiplinli ve işi zamanında teslim etmek şart.

Evde kalem işi Bu sebeple “YORUM” bölümünde sadece bölgenizi yazınız, hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*