Evde iş imkanı 2016

Evde iş imkanı

Bu yazımızda evde oturmak yerine bu vaktini çalışarak para kazanmak isteyenler için evde iş imkanı, evlere ek iş, ek iş yaparak para kazanma, evde paketleme işleri ve ek iş veren firmalar dan bahsedeceğiz. Ev hanımları, öğrenciler, emekliler veya henüz bir işte çalışmayan ek iş arayanlar için iş fırsatlarından bahsedeceğiz. Özellikle önümüzde ki mayıs ayı ek iş sektörü bakımından en yoğun aylardan bir tanesi. İşte size evde iş imkanı.

Evde Yapılacak işler

Evde ek iş yaparak aylık 1000 TL ile 2500 TL ortalama arası bir ek gelir kazanabilirsiniz. Evde çalışmanın dışarıda çalışmaktan çok bir farkı olduğunu unutmayın. Tek farkınız evde çalışmanızdır. Son zamanlarda iş veren aracı firmalar, ev hanımlarının işleri zamanında teslim edemediğinden şikayetçiler. Bu sebeple günde en az 5-6 saatinizi çalışmaya ayıramayacaksanız, bunu aracı firmalara belirterek mağduriyetlerini gidermeye çalışın. Evde yapılacak işler için en ideal işler genelde paketleme işi oluyor.

Para Kazandıran işler

Evde iş imkanı için en çok para kazanabileceğiniz işler, el becerisi isteyen işlerdir. Örnek vermek gerekirse, dantel işleri, örgü işleri, boyama işleri bu sektörde en çok parayı kazanabileceğiniz işlerdir. Çünkü bilgi ve emek ister. Evde yapılacak işler arasında en uygunları da bunlardır. Evde paketleme işi hızlı bulabileceğiniz ama diğer işlere göre nazaran daha az kazandıran işlerdir. Para kazandıran işler de çalışmak istiyorsanız, emek ve bilginin yoğun olduğu işlere yönelmeniz gerekiyor.

Ek iş veren firmalar

Türkiye’de her sektörde olduğu gibi bu sektörde de insanları kandırmaya yönelik ek iş veren firmalar var. Daha doğrusu ek iş verdiğini söyleyerek insanlardan para talep eden firmalar var. Sitemizde de sıkça belirttiğimiz üzere eğer bir ek iş için biri sizden para talep ediyorsa biliniz ki dolandırıcıdır. Bu sebeple hiç bir şekilde itibar etmeden iş yapmayı kesiniz ve hiç bir şekilde para vermeyiniz. Biz sitemizde ek iş veren firmalar telefon numaralarını paylaşmıyoruz, çünkü bu şekilde dolandırıcılar için açık kapı bırakmıyoruz. Bu sebeple sizlerinde yorum panelinde hiç bir şekilde numaranızı paylaşmayın. Zaten sistemimizde otomatik olarak numara olan yorumlar silinmektedir.

Ek iş ilanları

Para kazandıran işlerin yanı sıra özellikle düğün mevsiminin yaklaşmasıyla, evde iş imkanı olarak nikah davetiyesi paketleme işleri, nikah şekeri işi, gelinlik aksesuarı işi mayıs ayında önemli bir sektör oluşturacaklar. Eğer sizde bu işlere başvurmak istiyorsanız, yorum panelinden bulunduğunuz ili yazarak, yaşanacak yoğunlukta aracı firmaların sizlere yönlenmesini talep edebilirsiniz.

Ev hanımlarına iş imkanı

Sitemiz üzerinden paylaştığımız işlerde, sadece evde paketleme işi, örgü işleri değil, çocuk bakıcılığı, hasta bakıcılığı gibi işleri de paylaşıyoruz. Para kazandıran işler için eğer eviniz müsaitse çocuk bakabilecekseniz, veya ailenin evinde çocuk bakmak istiyorsanız bu sayfalarımıza göz atabilir, aile geçiminize katkı sağlayabilirsiniz. Bu işler sabır isteyen ve çoğu normal dışarıda çalışıyormuşsunuz gibi çalışılan işlerdir. Ev hanımlarına iş imkanı sağlayan bu işler, ortalama bir para kazandıran işler arasına girer. Belki de Türkiye’de ki en büyük evde iş imkanı çalışmalarıdır.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*