Evde iç çamaşırı satmak

Evde iç çamaşırı satmak

Evde iç çamaşır satmak, erkek ve kadın fark etmeksizin herkes için önemli bir iştir. Özellikle kadınlar arasında iç çamaşır ayrı bir yere sahip ve bu konuda ciddi bir özen ve titizliğin olduğunu söylemek de mümkün. Kadınlar arasında bu kadar popüler olan iç çamaşırı pazarlayıp bundan para kazanmayı hiç düşündünüz mü? Bilindiği üzere kadınlar arası ilişkiler erkeklere göre daha kuvvetlidir ve sürekli bir evlere gidip gelme durumu vardır. Bu durumdan yararlanarak evde iç çamaşırı satmak fikri, hiç aklınıza geldi mi?  Türkiye’de, Türkobir gibi tekstil firmaları, ürünlerinin satılması için yoğun çaba harcar ve bu bağlamda ürün satabilecek kişilere her sattığı ürün karşılığında belli bir komisyon bedeli öder. Keza tekstilin yanı sıra daha pek çok sektörde bu sistem mevcuttur.

Toptan iç çamaşırı alın

Sizde tekstil firmalarının özellikle iç çamaşırı için sunduğu bu ortaklık sisteminden yararlanarak evde iç çamaşırı satmak fikrini hayata geçirebilirsiniz. Evde iç çamaşırı satmak için tabii ki belli özelliklere sahip olmanız da gerekmektedir. Bu özelliklerden kabataslak bahsedecek olursak, başlıca olarak iç çamaşırlar hakkında detaylı bir bilgi sahibi olmanız ciddi önem arz etmektedir. İç çamaşır bilgisinin yanı sıra insan ilişkileri ve pazarlama gibi konulara hem yatkın olmanız, hem de ikna kabiliyetinizin iyi seviyede olması da gerekli özellikler arasında yer almaktadır. Zira en nihayetinde bir ürün satışı ve pazarlaması yapacaksanız ve bu yüzden pazarlama ve insan ilişkileri gibi özellikleri barındırmanız, işinizde size avantajlar sağlayacaktır.

Alım satım yaparak para kazanma

Hangi tekstil firması bana komisyonlu satış ortaklığı imkanı sunar ki? Diye düşünüyor olabilirsiniz. Şöyle söyleyelim, ülke çapında sayısız küçük ve büyük tekstil firması var ve bunların ana hedefi elbette satış yapmak. Sizde evde iç çamaşırı satmak konusunda yeterli donanıma sahipseniz, size neden böyle bir imkan sunulmasın ki? Bu noktada kendine güveniniz ciddi anlamda önem kazanacaktır. İnternetten tekstil firmalarının komisyonlu ortaklık tekliflerini araştırırsanız bu konuda çok rahat bir biçimde bilgiler bulabilir ve bunun sonucunda kendileriyle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan yorum kısmına ad soyad, e-posta ve yaşadığınız şehri yazarak bize ilettiğiniz takdirde sitemizi ziyaret eden tekstil firmalarını bu konu için size yönlendirmemizi sağlayabilirsiniz. Sitemizin bir iş ilanları sitesi olmadığı fakat bu konuda elini taşın altına koymaktan çekinmediği bilgisini de paylaşalım.

Ek iş ile ne kadar para  kazanırım ?

Evde iç çamaşırı satmak ile ne kadar para kazanabilirim? Diye bir soru sorabilirsiniz. Sizde takdir edersiniz ki bu soruya net bir cevap verebilmek mümkün değil. Günde sattığınız iç çamaşırı sayısı, anlaştığınız tekstil firması ve aynı zamanda size sunulan komisyon oranları gibi konular sizin kazanacağınız ücreti belirleyecektir. Bu konuda kesin bir kanıya varmak yanlış olacaktır. Fakat işinizi iyi yaptığınız takdirde şu an ki çalışanlar ayda 1600 TL ortalamaısnda değer bir meblağ kazanabileceğinizi söyleyebiliriz.

Evde iç çamaşırı satmak  Bu sebeple “YORUM” bölümünde sadece bölgenizi yazınız, hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*