Evde Gelinlik işleme işi ile Para Kazanma

Evde Gelinlik işleme işi ile Para Kazanma

Evde gelinlik işleme işi düğün mevsiminin yaklaşması ile yoğunluğun yaşandığı bir iş oluyor. Eğer sizde dikiş nakış işlerinde başarılıysanız bu ek işi yapabilirsiniz. Öncesinde uyarmamızda fayda var, eğer bu işlere yeni başlayan biriyseniz veya çok iyi yapamıyorsanız bu ilana başvurmayın. Çünkü gelinlik işi veren firmalar bu konuda çok tecrübeli kişiler arıyorlar. Malumunuz gelinlik dikim işi için çok fazla bir zaman yok, bu sebeple istenilen işlemeyi yapabilecek ev hanımlarının işe başvurması önceliklidir.

Gelinlik işleme işi yapabilir miyim ?

Ev hanımları, emekliler veya evde çalışmak için vakti olanlar için uygun bir fırsat. Ama bu ilanda tek bir şart var, iyi bir şekilde işleme yapabilmek. Yani dikiş nakış ve işleme işlerinde tecrübeniz, bilginiz ve el yatkınlığınızın olması gerekir. Çünkü gireceğiniz işte hata yapma lüksünüz olmayan bir sektör. Gelinlikler kısa sürede teslim edilmesi gereken, düğüne yetiştirilmesi gereken ve gelinlerimizin çok para ödedikleri ve hayal ettikleri gelinliğe ulaşabilmeleri için titizlikle üzerinde durduğu bir giyecek. Bu sebeple hata yapma imkanı yok.

Düğün mevsiminin en karlı işi gelinlik işleme

Düğün mevsimleri yaklaşıyor ve gelinlik hazırlıkları başladı. Eğer sizlerde iyi derecede dikiş, nakış ve işleme yapmayı biliyorsanız bu işe başvurabilirsiniz. Yorum panelimizi kullanarak bulunduğunuz il ve ilçeyi yazmanız ve ne derecede dikiş, nakış işleme bildiğinizi belirtmeniz gerekiyor. Evde gelinlik işleme işi diğer işlere nazaran daha fazla kazandıran bir ek iş biçimi. Çünkü bilgi ve tecrübe gerekiyor. Eğer sizde bilgi ve tecrübeniz mevcutsa yorum panelinde belirtebilirsiniz.

Evde iş imkanı gelinlikler ne kadar kazandırıyor ?

Evde gelinlik işleme işi diğer işlere göre daha fazla para kazandırıyor. Aylık 2500 TL gibi bir ek gelir kazanabilirsiniz. Tabi yaptığınız işlerin güzelliği ve gelin hanımların sizleri tercih etmeleri bu gelirinizi arttırabilir ve düşürebilir. Ayrıca düğün mevsimleri çok iyi paraların kazanıldığı Evde Gelin Buketi işi İleNikah Şekeri Paketleme işi  sayfalarımıza göz atabilirsiniz.

Evde gelinlik işleme işi  Bu sebeple “YORUM” bölümünde sadece bölgenizi yazınız, hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*