Evde Gelin Buketi İşi İle Para Kazan

Evde Gelin Buketi İşi İle Para Kazan

Evde gelin buketi işi son yıllarda adından sıkça söz ettiren bir ek iş biçimi. Düğün sezonları, aklını kullanan herkes için müthiş bir ek gelir kapısı oluyor. Düğün zamanları özellikle yeni gelinlerimiz, yapacakları harcamalar gözlerinde önemsiz oluyor. Fotoğraflarda ve düğünlerde en iyisi olabilmek için, canlı gelin buketlerine 300-500 TL arasında ücret ödeyebiliyorlar. Evde gelin buketi işi ile çiçeklerin maliyeti size 30-40 TL iken 300-500 TL arası satarak aylık 3000-4000 TL’ye yakın bir ek gelir elde edebilirsiniz.

DÜĞÜN MEVSİMİ YAKLAŞIYOR

Evde gelin buketi işi düğün mevsiminin başlamasıyla birlikte hız alan bir sektör. Bu sektörde iki şekilde para kazanabilirsiniz. Birincisi aracı bir firma ile çalışarak, hiç riske girmeden yaptığınız ürün başına komisyon ücreti alarak çalışma ile 1000 TL -1500 TL arası bir ek gelir kazanabilirsiniz. Aracı firmalarla çalıştığınızda günde 10’a yakın cansız çiçeklerden oluşan buketler yapmanızı isteyeceklerdir. Eğer sizde bu işi yapabileceğinizi düşünüyorsanız yorum kısmında bölgenizi yazabilir, düğün mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte eleman bulma zorluğu yaşanırken, bunu bir fırsat olarak görebilirsiniz. Tahminimize göre önümüzdeki aydan itibaren yoğunluk başlayacaktır.

GİRİŞİMCİLİĞİNİZİ KONUŞTURUN

Evde gelin buketi işi için girişimciliğinizi konuşturmak isterseniz, hem daha az çalışır hem de çok daha fazla bir ek gelir elde edebilirsiniz. Özellikle canlı çiçeklerle yapacağınız buketler de aylık 5000 TL’ye yakın bir ek gelir elde edebilrisiniz. Dışarıdan alacağınız çiçekleri kraft kağıdı ve kraft ipleriyle süsleyerek modaya uyabilirsiniz. Bunun için internette binlerce model var kendinize yeni bir model bulabilirsiniz. Aracı firmalar ile günde 10 çiçek yaparken, kendiniz çalıştığınızda ayda 20 tane çiçek size yetecektir.

INSTAGRAM ve FACEBOOK AÇIN

Evde gelin buketi işi ne başlamak istiyorsanız, instagram ve facebook sayfalarını hemen açmanız lazım. Düğün mevsimi gelmeden bu işe girişmeniz gerekiyor. Rakip sayfaları takip ederek, onları beğenenleri beğenerek kendi reklamınızı ücretsiz bir şekilde yapmaya başlarsınız. Zaten işleri büyüttüğünüzde fenomen hesaplara reklam vererek çok daha fazla kazanır, ileride kendinize bir ekip kurarak, çevrenizdekilere iş imkanı bile sağlayabilirsiniz.

Evde gelin buketi işi Bu sebeple “YORUM” bölümünde sadece bölgenizi yazınız, hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*