Evde Dikiş İşi ile Para Kazan

Evde Dikiş işi ile Para Kazan

Evde dikiş işi eğer biliyorsanız yapabileceğiniz bir iştir. Eğer bilmiyorsanız, internetten araştırma yaparak, nasıl dikiş dikilir videoları izleyerek evinizde pratik yaparak kendinizi geliştirebilirsiniz. Eğer dikiş makinası kullanarak dikiş dikmeyi biliyor ve halihazırda evinizde dikiş makinanız varsa size iyi bir ek gelir kaynağı olacak bir iştir. Genellikle elbise ve çanta dikimi işlerinin olduğu bu işte kazanç diğer sektörlere göre daha fazladır. Evde dikiş işi

Evlere dikiş işi nedir ?

Evde dikiş işi evinizdeki makinanızla küçük ve orta ölçekli firmaların, tshirt, elbise, bluz, etek veya çanta diktirdiği işlerdir. Aracı firma size istediği ürün örneğini getirerek, o örneğe göre işi yapmanızı isteyecektir. El becerisi ve yetenek istediği için geliri fazla olan bir iştir. Ev hanımı veya emekliyseniz ve günde 6-7 saat çalışacak zamanınız varsa bu boş zamanlarını para kazanmak için kullanabilirsiniz.

Dikiş işi veren firmalar

Bilinen büyük firmaların çoğu fason olarak bu işi yaptırıyorlar. İşi alan fason firmalar firmanın isteğine göre ve yoğunluklarına göre bu işleri ev hanımlarıyla birlikte yapıyorlar. Eğer sizinde zamanınız ve bilginiz varsa, ve para kazanmak istiyorsanız bu işi yapabilirsiniz. İnternetten aracı firmalara ulaşabilirsiniz. Veya internetten firma bulmak ile uğraşmak istemiyorsanız, yorum panelimizi kullanarak bize başvuran firmalara ulaşabilirsiniz.

Evde dikiş işi arıyorum

Evde dikiş işi herkesin yapabileceği bir iş değildir. Dikiş makinasını kullanmanız gerekir. Bu sebeple diğer işlere göre çok daha fazla kazandıran bir sektör. Dikiş yapmak için gerekli tüm ürünleri aracı firmalar sizlere getirecekler. Hatta hızlı iş yapabileceğini belirten fakat makinası olmayanlar için, aracı firmalar geçici makinada getiriyorlar. İşi almadan önce bu konuyu konuşmanız işleri daha hızlı yapmanızı sağlayacaktır.

Dikiş dikerek para kazanma

Evde dikiş işi sektöründe en çok kazandıran işlerden bir tanesidir. Çünkü el becerisi ve yetenek üstüne makina kullanma bilgisi isteyen bu işte günlük 7 saat çalışan bir kişi aylık 2500 TL’ye yakın bir ek gelir kazanabilir. Bunun için verilen ürünü iyice inceleyip sizden istenen şekle göre dikmenizdir.

Eğer dikiş yapmayı bilmiyor veya dikiş makinanız yok ise, Evlere Örgü Örme İşiEvde Çorap İşi İle Ek Gelir Kazanın sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

Evde dikiş işi  Bu sebeple “YORUM” bölümünde sadece bölgenizi yazınız, hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*