Evde Çorap İşi İle Ek Gelir Kazanın

Evde Çorap İşi İle Ek Gelir Kazanın

Evde çorap işi deyince aklımıza ilk olarak patikler geliyor. Ananelerimiz ve babaannelerimiz ördüğü patikler, günümüzde eski modanın geri gelmesiyle birlikte tekrar kazandıran bir sektör oldu. Özellikle örgü örmeyi bilen kadınların tercih edildiği bu sektörde, bir ev hanımı günde 5-6 saat ortalama ile çalışırsa ayda 1600 TL gibi bir ek gelir kazanır. Günümüz şartlarına bakıldığında bir hayli güzel bir kazanç. Eğer siz de evde çorap işi nden para kazanmak, sitemize başvuran firmaları tarafınıza yönlendirmemizi istiyorsanız, yorum kısmında ilçenizle birlikte belirtiniz.

ÖRGÜ ÖRMEYİ BİLEN

Evde çorap işi ile ilgili en önemli detay örgü örmeyi biliyor olmalısınız. Özellikle yün çorap isteyen firmalar için, örgü örmeyi bilen kişiler el becerilerini konuşturduğu için daha fazla komisyon alıyorlar. Eğer örgü örmeyi bilmiyorsanız, çorap süsleme veya çorap etiketleme işleri ile ilgilenebilirsiniz. Çorap için kullanacağınız modeller aracı firmalar tarafından sizlere bir örnek çorap ile birlikte gösterilecek. Orlonlar ve tığ yine firma tarafından sizlere getirilecek. Yani yağ, yumurta, domates ve soğan size verilecek sizden menemen yapmanız istenecek.

YOUTUBE’U KULLANIN

Evde çorap işi diğer ek işlere göre çok daha fazla kazandıran bir sektör. Eğer siz örgü örmeyi bilmiyor fakat bu sektörün pastasından kendi payınızı almak istiyorsanız, youtube üzerinden örgü nasıl örülür videoları izleyebilir, kendinizi geliştirebilirsiniz. Örgü örmek çoğu kadının bildiği hatta bazı erkeklerin bile çok kolay bir şekilde öğrenebildiği bir çalışmadı. Bu yüzden sizde hızlıca kendinizi geliştirebilirsiniz.

TÜM PARAYI SİZ ALIN

Evde çorap işi için komisyonla çalışmak istemiyor olabilirsiniz. Tüm yaptığınız ürünlerin üzerinden yüzdelik bir komisyon almaktansa, ürünü kendiniz satıp paranın tamamını kazanabilirsiniz. Bunun için biraz emek, biraz cesaret biraz da bilgi gerekiyor. Instagram ve facebook sayfası açarak, kendinize müşteriler bulabilirsiniz. Günümüzde interneti iyi kullanmayı bilen ev hanımları, eşlerinden fazla bir şekilde bu mecralardan para kazanıyorlar. Bir çift çorabın 30-40 TL’ye satıldığını düşündüğünüzde sadece birazcık cesarete ihtiyacınız olduğunu farkedeceksiniz.

Evde çorap işi ilgili yorum yapabilirsiniz.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*