Evde Boncuk İşi İle Para Kazanmak

Evde Boncuk İşi İle Para Kazanmak

Evde boncuk işi ile para kazanmak bayanların günde birkaç saatini ayırarak diğer ev işlerini aksatmadan, en çok ilgi gösterdiği ek işlerden birisidir. Peki evde boncuk işi yaparak nasıl para kazanabilirsiniz? Hemen açıklayalım..

Evde boncuk işi nasıl yapabilirim?

Özellikle tekstil ve giyim firmalarının, evde boncuk işi yapan hanımlara gönderdiği abiye, triko ve elbiselere, boncuk süslemesi yaparak, takı ve çanta gibi aksesuarlara boncuk işlemesi yaparak gelir elde edebilirsiniz. Üstelik, ister bu işe yeni başlamış olun isterse de deneyimli olun ekstra bir bilgi ve beceriye de sahip olmanıza gerek olmadan hatta bu işi yapmak için bayan olmanıza bile gerek yok. Ailenizi, yakınlarınızı ve arkadaş çevrenizi bu işe dahil ederek, çalışan olmanın yanı sıra bu işte işveren konumuna gelebilirsiniz.

Evde boncuk işine nasıl başlayabilirim? 

Bunun için yapmanız gereken her zaman olduğu gibi iş ilanı veren sitelere bakmak. İş ilanı veren sitelerin yanı sıra, tekstil fabrikaları, tekstil atölyeleri ve diğer ilanlar, bu işe başlamak için yol gösterici olmaktadır. Şu anda firmalar siparişlerini kataloglar üzerinden yapmaktadır.Bu tarz işlerde sadece firmaların ihtiyaçlarını karşılamak olarak da düşünmeyin, kendiniz de online platformlar üzerinden satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik kendi karınızı da kendiniz belirlersiniz.

Başlamak için en uygun zaman

Düğün sezonu öncesi yapılabilinecek en iyi ek iş fırsatlardan biri olan evde boncuk işi, tam aradığınız meslek. Özellikle anneler, evlenme yaşına gelmiş çocukları için çeyizlerine koyacakları elbise, takı ve aksesuar gibi eşyalar için bu işi yapabilecek insanlar aramaktadırlar. Evde boncuk işi ile ayda 1000 TL ile 2000 TL arasında ek gelir sağlayabilirsiniz. Evde boncuk işi yaparak para kazanmak için daha ne bekliyorsunuz?

Bir önceki haberimiz evde ütü işi ile para kazanmak konulu yazıyı okumak için BURAYI tıklayınız…

Evde boncuk işi  Bu sebeple “YORUM” bölümünde sadece bölgenizi yazınız, hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*