Evde Bileklik İşi İle Ek Gelir Kazan

Evde Bileklik İşi İle Ek Gelir Kazan

Evde bileklik işi uzun yıllardır ülkemizde yapılan ek işlerden bir tanesi. Eskiden bu işler çok fazla para kazandırmazken, günümüzde e ticaret firmalarının açılması ve çoğalması ile birlikte sektör iyice hızlandı. Ve gençlerin renkli bilekliklere olan ilgisi de artınca güzel bir ek gelir kaynağı oldu.

Evde bileklik yapabilir miyim ?

Bu işi yapabilmek için, rutin işleri yaparken sıkılmamak en önemli faktör. Beşinci bileklikten sonra sıkılırsanız işe devam edemeyebilirsiniz. Evde iş yapmanın dışarıda iş yapmaktan tek farkı evde çalışmaktır. Eğer disiplinli bir şekilde çalışır ve günde 4-5 saatinizi bu işe ayırabilirseniz, asgari ücrete yakın bir ek gelir kazanabilirsiniz. Ev hanımları için, öğrenciler için veya emekli olanlar için güzel bir iş fırsatıdır.

Bileklik işi nasıl yapılır ?

Evde bileklik işi için bir kaç tane püf nokta var. Bunlar işin şekline göre değişiyor. İş size ipe boncuk dizilerek yapılan bileklikler olabilir, plastik şeritli bileklikler olabilir veya örgü bileklikler olabilir. Dikkat etmeniz gereken tek nokta yapacağınız tüm bileklikler de aynı modeli çıkarabilmenizdir. Aracı firmalar sizlere bu bileklik için örnek modeller getireceklerdir.

Evde bileklik işi veren firmalar

Bileklik işi veren firmalar internette çokça mevcut. Zaman zaman sitemize de bu aracı firmalar başvurup, sitemizde bu işi yapmak isteyen ziyaretçilerden faydalanmak istiyorlar. Eğer sizde bu işi talep ediyorsanız ve internette aramak ile vakit harcamak istemiyorsanız, yorum panelini kullanabilirsiniz. Güvenlik nedeniyle telefon paylaşmıyoruz. Sizlerde kişisel bilgilerinizi telefon numaranızı yazmayınız. Sadece mail kısmına maili doldurup bulunduğunuz ilçeyi belirtmeniz yeterli olacaktır.

Bileklik yaparak ne kadar kazanırım ?

Bileklik işi beceri isteyen bir iş değildir. Sadece sabır gerektirir. Bu sebeple diğer beceri isteyen işlere göre biraz daha az kazandırır. Ama bu haliyle bile aylık bir asgari ücrete yakın bir ek gelir kazanabilirsiniz. Daha fazla kazanmak istiyorsanız diğer işlerimize göz atabilirsiniz. Bunlar beceri isteyen işler olduğu için yapacağınız ürün başı komisyonları çok daha fazladır. Evde Ahşap Boyama İşi İle Ek GelirEvde Kavanoz İşi İle Ek Gelir işleri bunlar için güzel bir örnektir.

Evde bileklik işi  Bu sebeple “YORUM” bölümünde sadece bölgenizi yazınız, hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*