Evde Bebek Şekeri İşi İle Ek Gelir

Evde Bebek Şekeri İşi İle Ek Gelir

Evde bebek şekeri işi son üç yıldır en çok kazandıran işlerden bir tanesi. Özellikle yeni evli çiftlerin bir hayli üzerinde durdukları, baby shower dedikleri bebeklerin doğumunda ve doğum günlerinde yapılan kutlamada boy gösteren bebek şekerlerinin yapımı ile ilgili iştir. Eskiden ülkemizde böyle alışkanlıklar olmamasına rağmen, son zamanlarda hız almış ve yeni bir sektör oluşturmuştur. Eğer sizde basit kurabiyelerden şekerlerden, şekilli çocukların ilgi duyabileceği gıdalar üretebileceğinizi düşünüyorsanız, evde bebek şekeri işi ne girebilir haftalık 2-3 günlük çalışma ile işe yeni girmiş bir mühendis kadar kazanç sağlayabilirsiniz.

AMAN DİKKAT GIDA

Evde bebek şekeri işi için en çok dikkat etmeniz gereken konu, bu şekerin bir gıda olduğu ve bunun tüketileceğini düşünmenizdir. Aracı firmalar size şekerleri çubukları ve paketleri vereceklerdir. Ne şekilde paketlemeniz gerektiğini öğreteceklerdir. Bu sebeple hijyen kurallarına uygun bir şekilde bu şekerleri paketleyerek, oda sıcaklığında bekletirseniz, ürünlerin bozulmasını önlemiş olursunuz.

SIVI TEMASI OLMAMALI

Evde bebek şekeri işi için genellikle nikah şekeri benzeri işler size gelecektir. Baştan yapma bebek şekeri için aşağıdaki paragrafta detayları anlatacağız. Aracı firmalar ile gelen şekerleri düzgün bir şekilde paketleyince işinizi tamamlamış oluyorsunuz. Bu süreç içerisinde sıvı ile temas etmemesini sağlarsanız ve paketlemeyi hava almayacak şekilde yaparsanız, ürünün bozulma ihtimalini en aza indirgemiş olursunuz.

INSTAGRAM’DAN SATIN

Evde bebek şekeri işi ile komisyon üzeri çalışmak istemeyebilirsiniz. Eğer biraz girişimcilik ruhunuz ve biraz cesaretiniz var ise ve de elinizin tadına güveniyorsanız, bu şekerleri baştan sona kendiniz yapabilir ve instagram ve facebook sayfaları aracılığı ile satabilirsiniz. Bu şekilde yapacağınız satışlarla ürünün tüm kazancı sizin cebinize girecektir. Yapabilir miyim diye korkmayın, internette şu anda bu işi yaparak 5000-6000 TL ek gelir kazananlar var, bir kaç ay sıkıntı çekseniz de, müşteriler memnun kaldıkça çok daha hızlı ilerleme kaydedeceksiniz.

Evde bebek şekeri işi Bu sebeple “YORUM” bölümünde sadece bölgenizi yazınız, hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*