Evde Bebek Elbisesi Süsleme İşi İle Para Kazan

Evde Bebek Elbisesi Süsleme İşi İle Para Kazan

Evde bebek elbisesi süsleme işi ev hanımlarının çok kolaylıkla yapabileceği bir ek iş biçimidir. Evde vakti olanlar, günde 6-7 saat çalışabilecekler, işi zamanında teslim edebilecekler için iyi bir fırsattır. Evde çalışmanın dışarıda çalışmaktan tek farkı var o da evinizde çalışmaktır. Diğer tüm özellikleri aynı olup, disiplinsiz bir şekilde bugünün işini yarına bırakacak şekilde çalışanlar için uygun değildir.

Bebek Elbisesi Süsleme İşi Yapabilir miyim ?

Eğer örgü örme ile aranız iyiyse bu işi yapabilirsiniz. Bazı aracı firmalar örgü işine bile gerek kalmadan, direkt süsleri gönderiyor ve bu süsleri belirtilen yerlere dikmenizi istiyorlar. Fakat bu şekilde çalışmada komisyon oranı daha düşük oluyor. Aracı firma sizden çiçek şeklinde bir süs isteyip, o çiçeği de size yaptıracaksa daha fazla bir ücret alıyorsunuz.

Evde Bebek Elbisesi İşi Nasıl Yapılır ? 

Evde bebek elbisesi süsleme işi aslında basit bir kaç adımdan oluşur. Bu iş iki aşamalıdır. Birinci aşama süsü yapmak, ikinci aşama süsü yerine dikmekten geçer. Örgü yapmayı biliyorsanız birinci aşama için iyi ücretler alabilirsiniz. Ama bilmiyorsanız aracı firmalar bu süsleri de başka ev hanımlarına yaptırıyorlar size sadece dikmesi kalıyor, sadece bu işi yaparak ta evinizi geçindirebilirsiniz.

Evde Süsleme işi veren firmalar

İnternetten evde bebek elbisesi süsleme işi veren firmalar ulaşabilirsiniz. Bu işi giyim firmaları değil aracı firmalar veriyorlar. Sizlerde bu işte çalışmak istiyorsanız ve internetle uğraşmak istemiyorsanız, yorum panelimizi kullanabilirsiniz. Bize başvuran aracı firmaları bu yorum paneli üzerinden yönlendirmesini yapıyoruz.

Ek iş yaparak para kazan

Evde bebek elbisesi süsleme işi diğer işlere göre ortalama bir kazanca sahiptir. Yaptığınız iş başına ödeme alırsınız. Bu sebeple bireysel çalışabilirsiniz. Fakat eşinizi dostunuzu akrabanızı veya arkadaşlarınızı da bu işe dahil ederek onların yaptığı ürünlerin üstünden de bir ek gelir kazanabilirsiniz. Diğer örgü işleri için, Evlere Örgü Örme İşiEvde Patik İşi İle Ek Gelir Kazanın sayfalarına göz atabilirsiniz.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*