Evde Ayna Süsleme İşi ile Para Kazan

Evde Ayna Süsleme İşi ile Para Kazan

Evde ayna süsleme işi e-ticaret sektörünün artmasıyla bir hayli talep görmüş ek işlerden bir tanesi. Sizlerde e ticaret sitelerine butik aynalar yaparak, aynaları süsleyerek para kazanabilirsiniz. Farklı farklı aynaların süslemeleri için günde 3-4 saat çalışmanız yeterlidir. Eğer çalışabilecek vaktiniz var ise evde ayna süsleme işi tam size göre bir ek iş.

Evde ayna süsleme işi yapabilir miyim ?

Ev hanımı, öğrenci, emekli iseniz veya herhangi bir işte çalışmıyor ve ev geçindirmek istiyorsanız bu işte çalışabilirsiniz. Günde bir ayna yapmanız sizin için yeterli olacaktır. Fakat genelde yapılan hatalardan bir tanesi ev işi ni tam iş olarak görmeyen ev hanımlar, genelde çalışmak için vakit ayıramadığı için işleri teslim etmiyorlar. Bu sebeple bir sonraki partide iş alma ihtimalleri düşüyor. Eğer siz de yapabileceksiniz bu işe talip olun.

Ayna süsleme nasıl yapılır ?

Evde ayna süsleme işi basit bir kaç adımdan oluşur. Genellikle metalik hafif aynalar kullanılır. Çünkü e ticaret siteleri onları daha ucuza satıyorlar. Aracı firmalar size aynaları ve nasıl süslemeniz gerektiğini gösteren bir model getireceklerdir. Bu bazen plastiklerle süslenip sonradan boyanan, bazen sadece boncuklarla işlenen, bazen ip ve tellerle süslenen aynalardır. Siz de size verilen modellere uygun olacak şekilde bu işi yapabilirsiniz.

Ek iş veren firmalar 

Evde ayna süsleme işi genellikle e ticaret firmaları tarafından verilmektedir. Hızlı bir şekilde bu işe başlamak istiyorsanız e ticaret firmalarına mail atabilirsiniz. Çevrenizde ofisi yakınınızda olan eticaret firmalarına mail atmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Veya yorum panelimizi kullanarak, bulunduğunuz ilçeyi yazarsanız, tarafımıza başvuran siteleri yorum panelini kullanan ziyaretçilerimize yönlendirmekteyiz.

Ek iş yaparak para kazanma

Eski zamanlarda ek iş yaparak para kazanma hayal olarak görülebiliyordu. Fakat günümüzde insanlar bir tanıdığı bu işleri yaptığı için para kazanılabileceğini gördü ve sektör bir anda canlandı. Firmalar içinde makina almak, işçi maaşı sigortası gibi meşakkatli işlere bulaşmak yerine ev hanımlarına verip daha ucuza mal ettirmek daha cazip geldi. Bu işte de günde 2 ayna yaparak aylık 1000 TL’ye yakın bir ek gelir sağlayabilirsiniz.

Eğer süsleme işlerine ilgi duyuyorsanız evde mandal işi ile para kazan yazımıza bakabilir, mandal işi nasıl yapılır, nelere dikkat edilmeli, ne kadar kazanılır gibi sorularınızın cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Evde ayna süsleme işi  Bu sebeple “YORUM” bölümünde sadece bölgenizi yazınız, hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*