Evde Ahşap Boyama İşi İle Ek Gelir

Evde Ahşap Boyama İşi İle Ek Gelir

Evde ahşap boyama işi yetenekli bayanların en çok para kazanabileceği işlerden bir tanesi. Züccaciyelerde gördüğünüz renkli tepsiler, renkli sandıkların boyama işi ile aylık 2000 TL’ye yakın bir ek gelir kazanabilirsiniz. Bu iş modeli diğerlerine göre biraz daha etrafı dağıtan, biraz daha dikkatli çalışmanız gereken bir iş. Eğer sizde yapabileceğinize inanıyor, önceden boya yapma tecrübeniz var ise evde ahşap boyama işi tam size göre.

Ahşap boyama işi yapabilir miyim ?

Evde ahşap boyama işi yapabilmeniz için yeteneğiniz olması gerekiyor. Herkesin yapabileceği bir iş değildir. Bu sebeple eğer yeteneğiniz yoksa kendinizi zorlamaktansa başvurmamak daha iyi. Kurşun kalemle verilen modeli tepsinin üstüne koyarak kopyalayabileceğinizi ve sonrasında fırça ile taşırmadan boyayabileceğinizi düşünüyorsanız size uyggun bir ek iş. Ev hanımı, öğrenciler, emekliler veya bir işte çalışmıyorsanız, günde 3-4 saat boyamaya zaman ayırabilecekseniz ve ben boyayabilirim çizimlerime güvenirim diyorsanız hemen başlayabilirsiniz.

Önce eskiz çizin sonra boyama işi yapın

Evde ahşap boyama işi için öncelikle tepsi veya sandık üzerine kurşun kalemle boyayacağınız modeli çizeceksiniz. Ardından boyama işine başlayınız. Böylelikle hata yapma ihtimalinizi en aza indirgersiniz. Eğer bir de taşırmadan boyayabilirseniz bu iş tamamlandı demektir. Aslında işin zorluğundan kastı tamamen bu kadar. Çünkü verilen gül modeli yerine değişik bir figür olmasını hiç kimse istemez.

Ahşap boyama işi veren firmalar

Evde ahşap boyama işi için genellikle internet üzerinden firmalardan iş bulabilirsiniz. İsterseniz bunun için yorum panelimizi kullanabilirsiniz. Ahşap işi özellikle bir, bir buçuk ay sonra canlanacak bir sektör. Yorum paneline bulunduğunuz ili yazarak sitemize başvuracak firmalardan öncelikle faydalanabilirsiniz.

Evde ahşap boyama işi Bu sebeple “YORUM” bölümünde sadece bölgenizi yazınız, hiç bir suretle kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*