El İşi Yaparak Para Kazanma

El İşi Yaparak Para Kazanma

El işi yaparak para kazanma son yıllarda ev hanımları arasında adından sıkça söz ettiren bir sektör. Sizlerde boş zamanlarınızı değerlendirebilir ve el işleriyle aylık bir kazanç elde edebilirsiniz. Ev hanımları, öğrenciler, çalışmayanlar veya günde 5-6 saat çalışmaya fırsatı olacak kişiler için ayda bir asgari ücrete yakın bir kazanç sağlayabileceği gibi, hem el işi yaparak para kazanma olacak, hem ev işlerinide yapabilecekler.

BONCUK İŞLERİ REVAÇTA

El işi yaparak para kazanma isteyenler için iki seçenek var. Birincisi el becerisi isteyen işler, ikincisi el becerisi istemeyen işler. Boncuk işleri her kadının yapabileceği işlerden bir tanesi. Özellikle perde süsleme işleri, gelinlik aksesuarı işleri en çok kazandıran işlerden bir kaçtanesi. Size toplu olarak verilecek tüller ve boncukları sizden istenen modeli tüllere işlemek tek yapmanız gereken iş. Ne eksik ne fazla nasıl bir model isteniyorsa sadece onu yapın. Ödemenizi işleri teslim ettiğinizde haftalık veya aylık periyodlarla alabileceksiniz. Aylık 900-1200 TL arası ek gelir imkanı var.

DANTEL VE ÖRGÜ İŞLERİ

El işi yaparak para kazanma da eğer el becerisi isteyen bir iş yaparsanız tabi ki çok daha fazla kazanacaksınız. Özellikle havlu kenarı ve başörtü kenarı işleri ayda 2000 TL’ye yakın bir ek gelir kaynağı yaratabileceğiniz işler. Bu işler diğerlerinden daha çok kazandırıyor, çünkü bilgi ve beceri istiyor. Eğer sizde dantel, tığ işi konularına hakimseniz bu işleri yapabilir ve ev ekonominize yardımcı olabilirsiniz.

AHŞAP BOYAMA İŞLERİ

El işi yaparak para kazanma için ahşap boyayarak ta para kazanabilirsiniz. Bu da el becerisi isteyen bir iş olduğu için kazancı çok daha fazladır. Ama bu işte dikkat etmeniz gereken bir konu boyaları taşırmamanız gerektiğidir. Eğer taşırırsanız istenilen modele ulaşamazsınız. Bu sebeple dikkat ister ve diğer işlere göre biraz daha yavaş yapılır. Ama eğer çevrenizdekileri ikna eder ve onları da ekibinize katarsanız, onların yaptığı işler üzerinden de ek gelir sağlarsınız.

El işi yaparak para kazanma ilgili yorum yapabilirsiniz.

Evlere Ek iş Yorum Paneli

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*